ساخت بازی GTA 6 به صورت رسمی تأیید شد

تایید رسمی ساخت بازی GTA 6

بالاخره بعد از سالها استودیو راک استار گیمز شایعات را تأیید نمود و ساخت بازی GTA 6 را به صورت رسمی تأیید کرد.

اینکه Rockstar Games بعد از چند سال سکوت، در نهایت اخبار ساخت نسخه جدید بازی Grand Theft Auto را به صورت رسمی مورد تأیید قرار داد، خبر خوبی برای طرفداران مجموعه GTA است.

این خبر هیجان‌انگیز با انتشار یک بیانیه در اکانت توییتر راک استار گیمز اعلام شد. در متن این خبر آمده است:

هدف ما در هر پروژه جدید، همواره این است که به طور قابل توجهی فراتر از آنچه قبلا ارائه کرده‌ایم، در اختیار طرفدارانمان قرار دهیم. در همین راستا، با افتخار اعلام می‌کنیم که نسخه جدید بازی Grand Theft Auto را در دست ساخت داریم. مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاری اخبار بیشتر در خصوص GTA 6 در اولین و مناسب‌ترین فرصت هستیم. برای این منظور و به جهت آگاهی از جزئیات و اخبار رسمی Rockstar Newswire را دنبال کنید.

راک استار در ادامه  بیانیه تایید رسمی ساخت بازی GTA 6 ضمن تشکر از حمایت طرفداران، خود را در انتظار برای تجربه این بازی با آنها شریک دانست.

همانطور که احتمالا در جریان هستید، مدتها شایعه ساخت بازی جی تی ای ۶ بر سر زبانها بوده است. در این اخبار آمده که جدیدترین نسخه Grand Theft Auto در ساخت آن از سال ۲۰۲۰ آغاز شده است، در ۲۰۲۳ عرضه می‌گردد.

  تهیه کننده سابق Rockstar در حال ساخت عنوانی جدید

سال پیش بود که تام هندرسون از رسانه بلومبرگ ادعا کرد که بازی GTA 6 در شهر Vice City جریان خواهد داشت. او همچنین ادعا کرد که یکی از قهرمانان این بازی خانم خواهد بود.

در هر صورت در خصوص جزئیات ساخت بازی اعم از تاریخ انتشار و یا پلتفرم‌های مقصد آن، باید منتظر اخبار رسمی بمانیم.

اولین کسی باشید که برای “ساخت بازی GTA 6 به صورت رسمی تأیید شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.