احتمال حذف بازی GTA V از سرویس ایکس باکس گیم پس تا ماه آینده

احتمال حذف GTA V از ایکس باکس گیم پس

طبق آخرین اخبار، بازی محبوب GTA V تنها سه ماه پس از پیوستن به ایکس باکس گیم پس، احتمالا تا ماه آینده از این سرویس حذف می‌شود.

به نظر می‌رسد بازی فوق‌العاده موفق و پرطرفدار Grand Theft Auto 5 محصول Rockstar که مدت زیادی از اضافه شدن آن به ایکس باکس گیم پس نمی‌گذرد، تا یکماه دیگر از این سرویس حذف می‌شود. این خبر از قرار گرفتن بازی GTA 5 در لیست بازی‌های حذفی در اپلیکیشن Xbox Game Pass نشأت گرفته است.

اگر به خاطر داشته باشید، GTA V جزء بازی‌هایی بود که در ماه آوریل ۲۰۲۱ به ایکس باکس گیم پس اضافه شد. بنابراین تنها سه ماه است که مشترکین گیم پس به این بازی پرطرفدار دسترسی داشته‌اند. و حالا با توجه به لیست بازی‌های حذفی این سرویس، در اواخر جولای و یا هفته اول اگوست از آن حذف می‌شود و حضور کوتاه مدت آن در سرویس ایکس باکس گیم پس پایان می‌یابد.

از آنجا که بازی GTA V در ماه نوامبر ۲۰۲۱ آپدیت نسل نهمی بزرگی دریافت خواهد کرد، به نظر نمی‌رسد به این زودی‌ها دوباره به گیم پس بیاید. پس اگر مشترک این سرویس هستید، بدانید و آگاه باشید که تنها یکماه فرصت دارید تا این بازی جذاب را تجربه کنید. با ما همراه باشید تا اخبار تکمیلی در این خصوص را به اطلاع شما همراهان برسانیم.

اولین کسی باشید که برای “احتمال حذف بازی GTA V از سرویس ایکس باکس گیم پس تا ماه آینده” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.