بازیکن Red Dead Redemption 2 جزئیات در مورد سلاح شات گان بازی پیدا کرد

جزئیات سلاح شات گان در Red Dead Redemption 2

یکی از کاربران وب سایت ردیت، جزئیات جالبی در مورد اسلحه‌های شات گان بازی پرطرفدار Red Dead Redemption 2 کشف کرد.

Red Dead Redemption 2 که در سال ۲۰۱۸ توسط استودیو Rockstar Games منتشر شد، یکی از بازی‌های جذاب و پرطرفداری است که توانسته موفقیت زیادی کسب کند.

با اینکه چند سال از انتشار رد دد ۲ می‌گذرد اما بازیکنان همچنان مشغول کشف جزئیات جدیدی از این بازی هستند. تا جاییکه یکی از بازیکنان این عنوان اخیرا موفق شده است چیزهای جدید و هیجان انگیزی در مورد شات گان ها در بازی پیدا کند.

Thrillhouss3 یکی از کاربران وب سایت ردیت، با انتشار چند تصویر از کشف خود، نشان داد هنگام شلیک با شات‌گان پوکه خالی هر گلوله درون اسلحه باقی می‌ماند. این یعنی هربار که Arthur اسلحه را ریلود می‌کند پوکه‌ها روی زمین می‌افتند، درست مثل شات‌گان‌های واقعی.

جالب‌تر اینکه پوکه‌ها اثر ضربه و شلیک پر از خط و خش هستند. علاوه بر این کلاهک چاشنی‌ها هم متناسب با برهه زمانی داستان بازی، از برنج ساخته شده است.

در ادامه تصاویر منتشر شده توسط این کاربر را تماشا کنید.

اگر از هواداران راک استاز گیمز و آثارش باشید، حتما اطلاع دارید که ساخته‌های این استودیو پر از جزئیات است. بازی Red Dead Redemption 2 هم همانند دیگر عناوین این استودیو از ریزه‌کاری‌های زیادی برخوردار است و البته که یکی از دلایل محبوبیت این بازی نیز همین است.

  پرک‌های Call of Duty: Modern Warfare در فصل دوم: چگونه می‌توان از Balance Changes استفاده کرد

شاید شما هم تاکنون به یکی از این موارد برخورد کرده باشید. اگر اینطور است تجربه خود را با ما و دیگر خوانندگان به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “بازیکن Red Dead Redemption 2 جزئیات در مورد سلاح شات گان بازی پیدا کرد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.