بازگشت بازی Cyberpunk 2077 به پلی استیش استور بعد از شش ماه

بازگشت Cyberpunk 2077 به پلی استیش استور

طبق آخرین اخبار، سی دی پراجکت رد بازگشت بازی Cyberpunk 2077 به پلی استیش استور را بعد از شش ماه غیبت این بازی، تأیید کرد.

مسلماً به خاطر دارید که این بازی چند روز پس از انتشار، به دلیل مشکلات فراوانی که به خصوص روی کنسول‌های نسل هشتم داشت از فروشگاه پلی استیشن حذف شد.

حالا که شش ماه از حذف Cyberpunk 2077 از پلی استیشن استور می‌گذرد، سی دی پراجکت رد اعلام کرد که این بازی قرار است در تاریخ ۲۱ ژوئن مصادف با ۳۱ خرداد، به فروشگاه پلی استیشن بازگردد.

البته بازگشت این بازی به معنای رفع تمامی مشکلات آن نیست. در واقع سونی هم به خوبی می‌داند که این بازی هنوز هم باگ‌های زیادی دارد. به همین دلیل به کاربران خود رسما توصیه می‌کند که سایبرپانک ۲۰۷۷ را در صورت امکان بر روی PS5 و با استفاده از قابلیت Backwards Compatibility و یا بر روی کنسول پلی استیشن ۴ پرو بازی کنند.

سونی در بیانیه‌ای که در وب سایت Eurogamer به چاپ رسیده است، می‌گوید:

کمپانی Sony Interactive Entertainment تأیید می‌کند که بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ در تاریخ ۲۱ ژوئن ۲۰۲۱، مجدداً در لیست بازی‌های فروشگاه پلی استیشن استور قرار می‌گیرد. در حالیکه CD Projekt Red همچنان به بهبود مشکلات بازی بر روی همه سیستم عامل‌ها ادامه می‌دهد، کاربران PS4 هنوز هم مشکلات عملکردی زیادی را بر روی این کنسول تجربه می‌کنند. SIE پیشنهاد می‌کند برای بهترین تجربه، این عنوان را روی PS4 Pro یا PS5 بازی کنید.

به نظر می‌رسد سونی از CD Projekt Red انتظار دارد بهبودهای بیشتری بر روی عملکرد بازی اعمال کند. زیرا با اینکه تاکنون پچ‌های زیادی برای Cyberpunk 2077 در دسترس کاربران قرار گرفته است، همچنان بازی ایرادات و باگ‌های زیادی دارد که باید رفع شوند.

  احتمال انتشار Sekiro: Shadows Die Twice بر روی پلی استیشن پلاس یا گیم پس

اگر Cyberpunk 2077 را تجربه کرده‌اید و با باگ‌های عجیب و غریب آن مواجه شده‌اید، تجربه خود را با ما و دیگر خوانندگان مجله اینترنتی گیم پاس به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “بازگشت بازی Cyberpunk 2077 به پلی استیش استور بعد از شش ماه” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.