فیلم داستانی کوتاهی از بازی Battlefield 2042 منتشر شد

فیلم داستانی Exodus از بازی Battlefield 2042

الکترونیک آرتز با انتشار فیلم داستانی Exodus از بازی Battlefield 2042 به معرفی داستان این بازی و شخصیت‌های آن پرداخت.

این فیلم کوتاه که چندی پیش EA و DICE قول انتشار آن را داده بودند، با هدف پرداختن به جهان بخش چند نفره این بازی منتشر شده است. همان‌طور که احتمالا مطلع هستید، Battlefield 2042 پس از سال‌ها اولین نسخه مجموعه است که بخش داستانی تک نفره ندارد.

فیلم داستانی بازی Battlefield 2042 به نام Exodus

همانطور که در فیلم دیده می‌شود، شاهد بازگشت شخصیت کیمبل گریوز (Irish) و کلیتون پاکوسکی (Pac) از بازی بتلفیلد ۴ هستیم. آیریش اینبار به عنوان فرمانده Exodus در بتلفیلد ۲۰۴۲ حضور دارد. به همین دلیل گفته می‌شود که داستان بازی Battlefield 2042 در همان دنیای Battlefield 4 جریان دارد و چندین سال بعد آن را نشان می‌دهد.

آیریش برای جابه‌جایی ۲۰۰ پناهجو به اجبار تصمیم سختی می‌گیرد. تصمیم او منجر به آغاز جنگی بین این گروه پناه‌جو که خود را Non-Patriated یا No-Pats می‎‌نامند، می‌شود. این جنگ داستان اصلی بازی را رقم می‌زند.

همانطور که الکترونیک آرتز قبلا نیز تایید کرده بود، کیمبل گریوز یا همان آیریش یکی از کاراکترهای قابل بازی بتلفیلد ۲۰۴۲ است. علاوه بر این، ویژگی تخصصی این شخصیت کاور قابل نصب DSC برای در امان ماندن از گلوله دشمنان و پرتاب گلوله‌های انفجاری است.

  بهبودهای آپدیت 7 ژوئن بازی Mass Effect Legendary Edition

بازی Battlefield 2042 در تاریخ ۲۲ اکتبر مصادف با ۳۰ مهر برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس و سری اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴ و پی‌سی عرضه خواهد شد. ضمنا این بازی از روز اول عرضه از قابلیت کراس پلی کنسول‌های هم نسل پشتیبانی خواهد کرد.

اولین کسی باشید که برای “فیلم داستانی کوتاهی از بازی Battlefield 2042 منتشر شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.