بازی Halo Infinite در استرالیا رده بندی سنی شد

رده بندی سنی Halo Infinite در استرالیا

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده، بازی Halo Infinite توسط سازمان رده بندی سنی استرالیا رتبه بندی سنی دریافت کرد.

Halo Infinite جدیدترین محصول ۳۴۳Industries یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال جاری است که طرفداران بسیاری انتظار انتشار آن را می‌کشند. این بازی به تازگی توسط سازمان رده‌بندی سنی بازی‌ها در استرالیا یاAustralia Classification Board رتبه M که به معنای بزرگسال است را دریافت نموده است.

وب سایت VGC که اولین بار این خبر را منتشر کرد، هفته گذشته نیز خبر از رده بندی سنی بازی Forza Horizon 5 داده بود. اگر دقت کرده باشید این بازی یک هفته بعد از دریافت رتبه‌بندی روانه بازار شد.

حال با در نظر گرفتن و الگو قرار دادن این موضوع، فرضیه انتشار Halo Infinite در تاریخ ۱۵ نوامبر (۲۴ آبان) که مصادف با ۲۰امین سالگرد این مجموعه نیز هست، قوت می‌گیرد.

از آنجا که پیش از این خبر حضور مایکروسافت در مراسم Gamescom 2021 به صورت رسمی توسط این کمپانی تأیید شده، بسیار از طرفداران Halo Infinite بر این باورند که تریلری از این بازی در گیمزکام سال جاری به نمایش در خواهد آمد. شاید هم تاریخ انتشار این بازی به صورت رسمی اعلام شود.

اگر شما هم از طرفداران این بازی هستید و انتظار عرضه آن را می‌کشید، با ما همراه باشید تا به محض اعلام اخبار موثق آن را به اطلاع شما برسانیم.

اولین کسی باشید که برای “بازی Halo Infinite در استرالیا رده بندی سنی شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.