تریلر بخش مولتی پلیر Halo Infinite – اخبار E3 Xbox Bethesda Showcase

Halo Infinite Releasing in Holiday 2021 Multiplayer Gameplay Revealed

در جریان برگزاری رویداد Xbox and Bethesda Showcase در کنفرانس E3 2021، از حالت مولتی پلیر و داستانی بازی Halo Infinite با انتشار دو تریلر مجزا رونمایی شد.

تریلر اول استودیو ۳۴۳ Industries، با نگاهی به Zeta Halo که نسبت به سال گذشته بسیار بهتر به نظر می‌رسد، شروع می‌شود. سپس به بخش‌های مختلف داستان بازی می‌پردازد و نشان می‌دهد که Master Chief با یک هوش مصنوعی جدید صحبت می‌کند.

تریلر بخش داستانی بازی Halo Infinite در E3 2021

با دیدن تریلر بخش داستانی بازی متوجه می‌شویم که Cortana که در Halo 5: Guardians حضور داشت، در این نسخه از بازی حذف شده است و هوش مصنوعی جدید مستر چیف را در ماجراجویی‌هایش همراهی می‌کند.

علاوه بر این ویدیو، تریلر دیگری نیز از بخش مولتی پلیر یا چند نفره Halo Infinite به نمایش گذاشته شد. در این نمایش سلاح‌های جدیدی مثل Skewer معرفی شدند که در کنار سلاح‌های قدیمی مانند Spartan Hammer و Energy Sword در اختیار بازیکنان خواهند بود.

تریلر بخش مولتی پلیر بازی Halo Infinite در E3 2021

همانطور که مشاهده کردید، Brute Chopper از هیلو ۳ به این بازی بازگشته و حالت Capture the Flag نیز در بازی وجود دارد. علاوه بر این Grappling Hook نیز به عنوان یک قابلیت در بخش مولتی پلیر حضور خواهد داشت.

  بخش چندنفره Watch Dogs Legion تا سال 2021 تاخیر خورد

در پایان لازم است ذکر کنیم که حالت چندنفره و بخش داستانی در تعطیلات ۲۰۲۱ برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و سری اس و پی‌سی منتشر خواهد شد.

اولین کسی باشید که برای “تریلر بخش مولتی پلیر Halo Infinite – اخبار E3 Xbox Bethesda Showcase” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.