امکان تجربه نسخه آزمایشی بازی Forza Motorsport 8

تجربه نسخه آزمایشی Forza Motorsport 8

به گفته استودیو Turn 10 بازیکنان به زودی قادر خواهند بود نسخه آزمایشی بازی Forza Motorsport 8 را تجربه کنند، به شرطی که عضو پنل Forza Feedback Panel باشند.

در این خصوص Chris Esaki کارگردان خلاق Forza Motorsport، در ویدئویی که در اکانت رسمی توییتر Forza Motorsport به اشتراک گذاشته شده است، گفت: “ما به زودی قادر خواهیم بود که Forza Motorsport 8 را در پنل فورزا با طرفداران این بازی به اشتراک بگذاریم. آن‌ها در واقع قادر خواهند بود که از این طریق تجربه‌ای از بازی موتور سواری فورزا به دست آورند.”

در پنل Forza Feedback، استودیو Turn 10 به عنوان توسعه دهنده مجموعه، نظرات بازیکنان را در خصوص آنچه از نسخه جدید این بازی انتظار دارند، جمع‌آوری می‌کند. این پنل برای اعضای خود فرم‌های نظرسنجی ارسال می‌کند و از آنها درخواست می‌کند در خصوص Forza Motorsport 8 نظرات خود را بیان کنند. به این ترتیب Turn 10 با جمع آوری نظرات بازیکنان و طرفداران این بازی، قادر خواهد بود بهترین تجربه را برای آنها رقم بزند.

به گفته Esaki این طرح در ماه‌های پیش رو نیز ادامه خواهد داشت تا توسعه دهنده بتواند از نظرات افراد بیشتری بهره‌مند شود.

بازی Forza Motorsport 8 قرار است برای ایکس باکس سری ایکس و سری اس و همچنین پلتفرم پی سی منتشر شود ولی هنوز عرضه آن برای ایکس باکس وان قطعی نیست.

لازم به توضیح است که علاقه‌مندان به شرکت در این پلی تست، می‌توانند در وب سایت surveygizmo ثبت کنند تا از بین شرکت کنندگان در این طرح عده‌ای انتخاب شده و برای ارائه نظر به نسخه‌ اولیه بازی دسترسی پیدا کنند.

اولین کسی باشید که برای “امکان تجربه نسخه آزمایشی بازی Forza Motorsport 8” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.