مراحل ساخت بازی Forza Horizon 5 به پایان رسید و بازی گلد شد

پایان مراحل ساخت Forza Horizon 5 گلد شدن بازی

در آستانه انتشار Forza Horizon 5 در ماه نوامبر، Playground Games مراحل ساخت این بازی را به پایان رساند و بازی به اصطلاح گلد شد.

مجموعه Forza Horizon یکی از موفق‌ترین و پرطرفدارترین فرنچایزهای مایکروسافت در سال‌های اخیر بوده است. با توجه به آنچه تا به امروز در خصوص آخرین نسخه این مجموعه یعنی Forza Horizon 5 دیده و شنیده‌ایم، به نظر می‌رسد این بازی نیز پا جای پای نسخه‌های قبلی خود گذاشته و بازی جذابی است.

حال در آستانه عرضه بازی جهان باز مسابقه‌ای فورزا هورایزن ۵ در ماه نوامبر، Playground Games در توییتر اعلام کرد که مراحل ساخت و توسعه این بازی را به پایان رسانده است و در نتیجه Forza Horizon 5 گلد شده است.

به گفته Alan Walsh مدیر ارتباطات Playground Games، این استودیو به کار بر روی بازی ادامه خواهد داد و با توجه به گلد شدن فورزا هورایزن ۵، هرگونه تغییر یا پولیش بر روی بازی که از این تاریخ به بعد انجام شود، به صورت آپدیت روز اول به بازی اضافه خواهد شد.

یادآوری می‌کنیم که Forza Horizon 5 در تاریخ ۹ نوامبر مصادف با ۱۹ آبان به صورت انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و سری اس و البته PC در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

اولین کسی باشید که برای “مراحل ساخت بازی Forza Horizon 5 به پایان رسید و بازی گلد شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.