نقشه کامل فصل تابستان بازی Forza Horizon 5 منتشر شد

نقشه کامل فصل تابستان Forza Horizon 5

استودیو  Playground Games توسعه دهنده بازی Forza Horizon 5، به تازگی در اکانت رسمی توییتر این بازی نقشه کامل فصل تابستان آن را منتشر کرد.

در جریان قسمت آخر برنامه ویدیویی !Forza Horizon 5: Let’s Go نقشه‌ کامل بازی Forza Horizon 5 به نمایش درآمد و پس از آن نیز در صفحه توییتر رسمی این بازی منتشر شد تا طرفداران این بازی در جریان آنچه در مکزیک در انتظار آنهاست باشند.

نقشه کامل فصل تابستان Forza Horizon 5

بر اساس اطلاعاتی که در پایین تصویر دیده می‌شود، این تصویر نقشه بازی در تابستان خواهد بود. این بدان معناست که هنوز جزئیات نقشه بازی در بهار، پاییز و زمستان در دسترس قرار نگرفته است.

طبق اخباری که قبلا در مورد فورزا هورایزن ۵ منتشر شده بود، بازیکنان در این بازی جذاب با زیست‌بوم‌های مختلفی از جمله Canyon ،Tropical Coast Farmland ،Arid Hills ،Jungle ،Living Desert ،Rocky Coast ،Sand Desert ،Swamp ،Urban City of Guanajuato و Volcano مواجه می‌شوند.

به نظر می‌رسد این بازی فارق از مکانی که بازیکن در آن رانندگی می‌کند، بسیار درخشان و چشم نواز خواهد بود.

لازم به یادآوری است که Forza Horizon 5 در تاریخ ۹ نوامبر ۲۰۲۱ مصادف با ۱۸ آبان ۱۴۰۰ برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و سری اس، پی‌سی و همچنین از طریق گیم پس و ایکس کلاود در دسترس قرار خواهد گرفت.

  در جدیدترین آپدیت Fall Guys مرحله تازه‌ای به این بازی اضافه می‌شود

علاوه بر این پلی گروند گیمز پیش از این اعلام کرده بود که نسخه نسل نهم این بازی بر روی کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و سری است از نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه پشتیبانی می‌کند.

اولین کسی باشید که برای “نقشه کامل فصل تابستان بازی Forza Horizon 5 منتشر شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.