احتمال برگزاری کراس اور Fall Guys با بازی Shovel Knight

کراس اوور مشترک Fall Guys با بازی Shovel Knight

با توجه به ویدئوی کوتاهی که در اکانت توییتر بازی Fall Guys منتشر شده، به نظر می‌رسد کراس اور بعدی این بازی با Shovel Knight خواهد بود.

Fall Guys: Ultimate Knockout بتل رویال دوست داشتنی اثر مدیاتونیک، از زمان انتشار در اوایل سال ۲۰۲۰ تاکنون، روز به روز محبوب‌تر شده و طرفدارانی بیشتری پیدا کرده است. تا جاییکه این محبوبیت و معروفیت باعث شد اپیک گیمز استودیو مدیاتونیک توسعه دهنده فال گایز را خریداری کند.

برگزاری کراس اورهای متنوع برای فال گایز با اینهمه بازیکن و طرفدار پر و پا قرص، اجتناب ناپذیر است. از آن جمله می‌توان به کراس اور مشترک Fall Guys با Doom اشاره کرد. به نظر می‌رسد رویداد مشترک بعدی این بازی به زودی برگزار خواهد شد. زیرا استودیو Mediatonic به تازگی در اکانت توییر این بازی با انتشار ویدیوی کوتاهی به محتوای آن اشاره کرده است. در ادامه این ویدئو را مشاهده کنید.

ویدئو کراس اور Fall Guys با بازی Shovel Knight

 

در این ویدئوی کوتاه، به احتمال وقوع یک کراس‌اور با بازی Shovel Knight اشاره شده است. به نظر می‌رسد که به‌زودی بازیکنان فال گایز قادر خواهند بود از اسکین‌ها و لوازم تزئینی این بازی شوالیه‌ای استفاده کنند.

همانطور که می‌دانید Fall Guys: Ultimate Knockout در حال حاضر در نیمه فصل چهارم خود است. این بازی که هم اکنون برای PC و PS4 در دسترس است، قرار است در تابستان سال جاری برای نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس نیز منتشر شود.

اولین کسی باشید که برای “احتمال برگزاری کراس اور Fall Guys با بازی Shovel Knight” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.