فصل ششم بازی فال گایز به زودی منتشر می‌شود

فصل ششم بازی فال گایز

فصل ششم بازی فال گایز همراه با موانع و مراحل جدید و جذابی به همراه اسکین‌هایی از Ghost of Tsushima و Sackboy: A Big Adventure منتشر می‌شود.

این فصل تازه که Party Spectacular نام دارد، در تاریخ ۳۰ نوامبر مصادف با ۹ آذر، چالش‌های جدید و سرگرم کننده‌ای برای بازیکنان به همراه خواهد آورد.

تریلر سینمایی فصل ششم بازی Fall Guys: Ultimate Knockout

علاوه بر ذوزنقه ای که بازیکنان می‌توانند از آن آویزان شوند و از آن بپرند، سطوح و یک مینی بازی جدید نیز در فصل ششم بازی فال گایز وجود دارد. در این مینی گیم بازیکنان برای ورود به یک دایره درخشان با یگدیگر مبارزه خواهند کرد.

نکته قابل توجه این است که بازیکنان در فصل جدید بازی fall Guys به لباس دو بازی  Sackboy: A Big Adventure و Ghost of Tsushima دسترسی خواهند داشت.

بازیکنانی که موفق شوند چالش Sackboy’s Challenge را که از تاریخ اول تا پنجم دسامبر مصادف با ۱۰ تا ۱۵ آذر در این بازی برگزار می‌شود را به پایان برسانند، اسکین Sackboy را دریافت خواهند کرد. اما لباس Ghost of Tsushima تنها برای Fame Path جدید بازی خواهد بود.

در پایان یادآوری می‌کنیم که بازی جذاب و پرطرفدار Fall Guys: Ultimate Knockout هم اکنون برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و PC در اختیار بازیکنان می‌باشد. نسخه نینتندو سوییچ این بازی نیز به زودی عرضه خواهد شد.

  تریلر فصل سوم بازی Fall Guys به نمایش درآمد

اگر شما نیز مثل ما از طرفداران شخصیت‌های دوست داشتنی و بامزه فال گایز هستید، دیدگاه خود را در خصوص فصل ششم این بازی با ما و دیگر همراهان گیم پاس به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “فصل ششم بازی فال گایز به زودی منتشر می‌شود” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.