فصل پنجم بازی فال گایز بازیکنان را به اعماق جنگل می‌برد

فصل پنجم فال گایز در جنگل

بر اساس جدیدترین پست اکانت توییتر رسمی بازی فال گایز، این بازی در فصل پنجم بازیکنان را به اعماق جنگل می‌برد.

با گذشت حدود دو ماه از انتشار نیم فصل چهارم بازی Fall guys، بالاخره مدیاتونیک پرده از اسرار فصل پنجم این بازی برداشت.

ماجرا از این قرار بود که مدیاتونیک ابتدا یک پازل در صفحه رسمی این بازی منتشر کرد و از بازیکنان خواست با چیدن تصاویر این پازل در کنار هم موضوع فصل پنجم این بازی را کشف کنند.

فصل پنجم فال گایز در جنگل

اگر از طرفداران شخصیت‌های بانمک این بازی باشید و یا اخبار مربوط به آن را دنبال کرده باشید، حتما اطلاع دارید که تاکنون همه فصل‌های بازی فال گایز یک تم موضوعی داشته‌اند. به طور مثال فصل دوم تم فانتزی داشت. فصل سوم که مصادف با زمستان بود، حال و هوای این فصل را داشت و فصل چهارم نیز در آینده سیر می‌کرد.

با حل شدن معما و جور شدن تصویر پازل مشخص شد که تم فصل پنجم نیز جنگل است و بازیکنان در فصل جدید که Jungle Adventure نام دارد، در اعماق جنگل به ماجراجویی خواهند پرداخت.

فصل پنجم فال گایز در جنگل

تصویری که از فصل ۵ بازی Fall guys در اکانت توییتر این بازی منتشر شده است نشان می‌دهد طبق معمول همیشه بازیکنان با انواع و اقسام کاستوم‌های جدید روبرو خواهند شد. از اسکین دزد دریایی گرفته تا شکل و شمایل رابین هود در تصویر دیده می‌شود.

  بازی Wizard with a Gun معرفی شد – اخبار E3 Devolver Digital

اما به نظر می‌رسد در این فصل موجودات جدیدی را نیز در بازی خواهیم دید. اگر به بک گراند تصویر دقت کنید، موجودات عجیبی که برای اولین بار است در فال گایز حضور دارند را می‌بینید؛ یک کرگدن بنفش و گیاهان عجیب الخلقه.

باید منتظر باشیم تا اطلاعات بیشتر در مورد این بازی و فصل جدیدش به زودی منتشر شود. پس با ما همراه باشید تا خبرهای جدیدی از این شخصیت‌های بنفش به شما بدهیم.

اولین کسی باشید که برای “فصل پنجم بازی فال گایز بازیکنان را به اعماق جنگل می‌برد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.