تعریف و تمجید فیل اسپنسر از کنترلر دوال سنس PS5

تعریف فیل اسپنسر از کنترلر دوال سنس PS5

فیل اسپنسر رئیس ایکس باکس، در گفتگوی اخیر خود ضمن تعریف و تمجید از کنترلر دوال سنس PS5 از برنامه های مایکروسافت برای ساخت کنترلر جدید گفت.

وقتی در ابتدای نسل نهم، سونی تصمیم گرفت تغییرات اساسی در کنترلر کنسول نسل جدید خود بدهد و در نتیجه این تصمیم دوال سنس را با ویژگی‌های منحصر به فردی مثل هپتیک فیدبک و تریگرهای تطبیق پذیر برای PS5 معرفی کرد، این نوآوری و فناوری مورد تمجید بسیاری از جمله مایکروسافت قرار گرفت.

حالا فیل اسپنسر در گفتگویی که اخیرا با پادکست Kinda Funny Gamescast انجام داده یکبار دیگر از قابلیت‌های دوال سنس تمجید کرد و گفت:” ما به ساخت دستگاهی فکر می‌کنیم که بازی‌های بیشتری را به مکان‌های بیشتری بیاورد. از این رو شاید در کنترلر ایکس باکس تغییراتی ایجاد کنیم. به نظر من سونی در خصوص کنترلر خود کار فوق‌العاده‌ای انجام داده و ما برخی از ویژگی‌های آن را بررسی می‌کنیم تا کارهای مختلفی انجام دهیم.”

رئیس ایکس باکس در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت که مایکروسافت فعلا برنامه خاصی برای ساخت هدست واقعیت مجازی ندارد. این در حالی است که PSVR نسل جدید سونی سال آینده عرضه می‌شود.

به نظر می‌رسد باید منتظر تغییراتی در کنترلر ایکس باکس باشیم. به نظر شما این تغییرات چگونه خواهد بود؟ آیا به این زودی‌ها اخباری از آن منتشر می‌شود؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “تعریف و تمجید فیل اسپنسر از کنترلر دوال سنس PS5” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.