لانچ تریلر بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD منتشر شد

لانچ تریلر بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD

در آستانه انتشار بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD برای کنسول نینتندو سوییچ، لانچ تریلر این بازی منتشر شد.

در تریلر The Legend of Zelda: Skyward Sword HD که ریسمتر نسخه اصلی این بازی است، بسیاری از عناصر آشنای مجموعه افسانه‌ای زلدا از پازل‌های متنوع و تله‌های خطرناک گرفته تا مبارزه با دشمنان مختلف، دیده می‌شود.

لانچ تریلر بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD

در بازی Skyward Sword که اولین داستان افسانه زلدا محسوب می‌شود، کاراکتر اصلی بازی یعنی لینک را می‌بینیم که برای نجات دوست دوران کودکی‌اش زلدا، از سرزمین خود در بالای ابرها به سطح زمین می‌آید. او در این راه علاوه بر چالش‌هایی که بر روی زمین با آنها روبرو می‌شود، مراحل از بازی را نیز در آسمان طی می‌کند.

نسخه HD بازی Skyward Sword دارای جلوه‌های بصری با وضوح تصویر بالاتر است. علاوه بر این دارای یک گزینه Button-Only برای آن دسته از بازیکنانی است که بازی را روی سوییچ لایت یا با استفاده از کنترلر سوییچ پرو تجربه می‌کنند. در این گزینه تمامی کنترل‌ها فقط با دکمه انجام می‌شود.

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD از بسیاری جهات دیگر نیز نسبت به بازی اصلی خود بهبود پیدا کرده است. از جمله می‌توان به امکان رد کردن کات‌سین‌ها و کنترل دوربین بازی به صورت آزادانه و همچنین قابلیت سیو خودکار اشاره کرد.

  Gran Turismo 7 تنها بر روی کنسول PS5 عرضه خواهد شد

در پایان یادآوری می‌کنیم بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD در تاریخ ۱۶ ژوئیه مصادف با ۲۵ تیر برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر می‌شود.

اگر از کاربران کنسول نینتندو سوییچ هستید نظر خود را در خصوص این بازی با ما به اشتراک بگذارید. علاوه بر این در صورت تمایل می‌توانید نسبت به خرید بازی نینتندو سوییچ از فروشگاه اینترنتی گیم پاس اقدام کنید.

اولین کسی باشید که برای “لانچ تریلر بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD منتشر شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.