انتشار بازی GhostWire: Tokyo تا سال ۲۰۲۲ تاخیر خورد

تاخیر انتشار GhostWire: Tokyo تا سال 2022

طبق آخرین اخباری از Tango Gameworks سازنده بازی GhostWire: Tokyo، انتشار این بازی تا سال ۲۰۲۲ تاخیر خورد.

اخیرا Tango Gameworks در اکانت رسمی توییتر ضمن اعلام بیانیه‌ای از عدم انتشار GhostWire: Tokyo تا سال ۲۰۲۲ خبر داد. این استودیوی بازی سازی در بیانیه خود اعلام نموده است که با وجود اهمیت عرضه این بازی در سریعترین زمان، سلامت کارکنان برایش مهمتر است.

بنابراین، این بازی اکشن ترسناک به جای عرضه در پاییز سال جاری، در اوایل سال ۲۰۲۲ برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵ و پی سی عرضه خواهد شد.

در بیانیه این استودیو آمده است:” این تصمیم به ما فرصت می‌دهد تا جهان ایده‌آل بازی GhostWire: Tokyo را خلق کنیم. بی‌صبرانه منتظریم تا در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری را با شما به اشتراک بگذاریم.”

تاخیر انتشار GhostWire: Tokyo تا سال 2022

از آنجا که استودیو Tango Gameworks در توکیو مستقر است و کشور ژاپن اخیرا با مشکل افزایش تعداد بیماران کرونا مواجه شده است، این تصمیم قابل پیش بینی بود.

همانطور که می‌دانید بعد از نمایش اولین تریلر این بازی در رویداد E3 سال ۲۰۱۹، Tango Gameworks و Bethesda اولین تریلر گیم‌پلی Ghostwire: Tokyo را در رویداد معرفی بازی‌های پلی استیشن ۵ به نمایش گذاشتند.

همچنین این بازی اول شخص که به صورت انحصاری زمانی برای پلی استیشن ۵ عرضه خواهد شد، از ری تریسینگ پشتیبانی می‌کند و از تمامی قابلیت‌های کنترلر دوال سنس نیز بهره می‌برد. این عنوان بعد از گذشت یکسال از زمان انتشار، بر روی پلتفرم PC نیز عرضه می‌گردد.

می‎توانید نظرات و دیدگاه خود را در خصوص این بازی اول شخص ترسناک با ما و دیگر خوانندگان به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “انتشار بازی GhostWire: Tokyo تا سال ۲۰۲۲ تاخیر خورد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.