قیمت بازی FIFA 22 برای کنسول های نسل نهم ۷۰ دلار خواهد بود

قیمت 70 دلار FIFA 22 برای کنسول های نسل نهم

بر اساس آخرین اخبار، بعد از معرفی رسمی بازی FIFA 22 و انتشار اطلاعات این بازی، قیمت این بازی برای کنسول های نسل نهم ۷۰ دلار خواهد بود.

همانطور که مطلع شدید، این بازی پرطرفدار با استفاده از تکنولوژی HyperMotion واقعی‌ترین تجربه را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. ناگفته نماند که بازیکنان برای بهره بردن از این تکنولوژی باید هزینه بیشتری پرداخت نمایند.

اگر به پلی استیشن استور و مایکروسافت استور دقت کرده باشید، متوجه می‌شوید که نسخه نسل نهم بازی فیفا ۲۲ برای کنسول‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس به قیمت ۷۰ دلار در این استورها قیمت گذاری شده‌اند.

آن دسته از بازیکنانی که نسخه نسل هشتم FIFA 22 را خریداری کنند و بخواهند آن را به نسخه نسل نهمی ارتقا دهند، می‎بایست با استفاده از برنامه EA’s Dual Entitlement این کار را انجام دهند.

علاوه بر نسخه نسل هشتمی ۶۰ دلاری و نسل نهمی ۷۰ دلاری، یک نسخه Ultimate Edition به قیمت ۱۰۰ دلار نیز وجود دارد. نسخه آلتیمیت FIFA 22 شامل بروزرسانی رایگان نسل نهم برای کاربران پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان خواهد بود. به این معنی که شامل هر دو نسخه نسل جدید و نسل قبلی ازطریق برنامه EA’s Dual Entitlement است.

  رویداد Rulebreakers به مناسبت هالوین در فیفا 21 آغاز شد

طبق اعلام الکترونیک آرتز تمامی پیشرفت‌های بازیکنان در بخش‌های Ultimate Team و Volta قابل انتقال از نسل هشتم به نسل نهم و بالعکس خواهد بود و بازیکنان قادر خواهند بود در صورت لزوم بین این دو نسل سوییچ کنند.

اما توجه داشته باشید که قابلیت انتقال مختص همین دو بخش است و پیشرفت‌های حاصل شده در بازی در حالت‌های co-op Seasons، Online Seasons، Pro Clubs و Career Mode قابلیت انتقال بین دو نسخه‌ نسل هشتم و نهم را نخواهند داشت.

الکترونیک آرتز این را نیز اعلام که نسخه Ultimate Edition بازی تنها به صورت دیجیتال قابل خرید خواهد بود. همچنین اعلام شد که فناوری HyperMotion تنها بر روی کنسول‌های نسل نهمی PS5 و Xbox Series X/S قابل اجرا است.

در نهایت یادآور می‌شویم که بازی FIFA 22 در تاریخ ۱ اکتبر مصادف با ۹ مهر برای پلتفرم‌های پلی استیش ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان ایکس و سری اس، PC و گوگل استادیا عرضه خواهد شد. همچنین نینتدو سوییچ این بازی در همین تاریخ و با عنوان FIFA 22 Legacy Edition منتشر می‌شود.

اولین کسی باشید که برای “قیمت بازی FIFA 22 برای کنسول های نسل نهم ۷۰ دلار خواهد بود” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.