احتمال عرضه Uncharted: Legacy of Thieves Collection در آینده نزدیک

احتمال عرضه Uncharted: Collection

با توجه به رده بندی سنی بازی Uncharted: Legacy of Thieves Collection در ESRB، احتمال عرضه آنچارتد کالکشن در آینده نزدیک قوی‌تر از قبل شد.

این عنوان پیش که از این در استرالیا رده بندی سنی شده بود، حالا برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵ و پی سی رتبه بندی شده است.

از آنجا که قبلا اعلام شده بود این بازی اوایل سال ۲۰۲۲ منتشر می‌شود، حالا این موضوع نشان دهنده احتمال عرضه آنچارتد کالکشن به زودی زود است.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection شامل ریمستر بازی‌های Uncharted 4: A Thief’s End و Uncharted: The Lost Legacy است. هر دو این عناوین هم اکنون بر روی کنسول پلی استیشن ۴ در دسترس قرار دارند.

با این تفاوت که این بازی‌ها در کالکشن آنچارتد، دارای جلوه‌های بصری به مراتب بهبود یافته و پیشرفته‌تر خواهند بود. اگرچه هنوز اطلاعاتی در مورد بهبودهای گرافیکی این بازی فاش نشده است.

احتمال عرضه آنچارتد کالکشن

علاوه بر این هنوز مشخص نیست که کاربرانی که هم اکنون این بازی‌ها را بر روی کنسول PS4 خود دارند، قادر خواهند بود بازی خود را ارتقاده دهند یا خیر.

در هر صورت باید منتظر باشیم که تاریخ انتشار این نسخه از مجموعه پرطرفدار و محبوب آنچارتد، به صورت رسمی اعلام شود. تا احتمال عرضه Uncharted: Legacy of Thieves Collection به یک تاریخ دقیق و مطمئن تبدیل شود.

برای این منظور با ما همراه باشید و اخبار مجله اینترنتی گیم پاس را دنبال کنید. همچنین می‌توانید نظرات و دیدگاه‌های خود را نیز در مورد عرضه کالکشن آنچارتد در آینده نزدیک با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “احتمال عرضه Uncharted: Legacy of Thieves Collection در آینده نزدیک” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.