اخباراخبار بازیپلتفرم‌هانینتندو

بازی Pac-Man 99 برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد

بتل رویال انحصاری سوییچ در دسترس علاقمندان قرار گرفت

فروش انواع گیفت کارت پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

به گزارش نینتندو در توییتر، بازی بتل رویال Pac-Man 99 که به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ ساخته شده است، در روز جاری یعنی ۷ آوریل ۲۰۲۱ مصادف با ۱۸ فروردین ۱۴۰۰، برای دارندگان این کنسول پرطرفدار منتشر شد.

بازی Pac-Man 99 همانند Tetris 99 و Super Mario Bros. 35، یکی دیگر از جدیدترین بازی‌های متمرکز بر چند بازیکن است که تعداد زیادی از بازیکنان را در مقابل یکدیگر قرار می‌دهد تا در نهایت یکی از آنها به پیروزی برسد.

Pac-Man 99 در واقع دارای گیم پلی سنتی همان Pac-Man است اما با وجود ۹۸ بازیکن دیگر. اشباح یا Ghosts هنوز هم مانند Power Pellets در بازی حضور دارند و خوردن یکی باعث می‌شود Ghosts به دیگر بازیکنان در Jammer Pac-Man حمله کنند. برخورد به هر یک از Jammerها سرعت شما را کاهش می‌دهد و باعث می‌شود Ghostها زودتر به شما برسند.

کلید موفقیت در این بازی، استفاده کردن از اشباح خوابیده است. می‌توانید توسط آنها یک قطار اشباح یا Ghost Train ایجاد کنید و به موفقیت برسید.

در ادامه تصاویری از این بازی به شدت جذاب تماشا کنید.

Pac-Man 99 علاوه بر چهار Power-Up شامل: Stronger، Speed، Standard و Train دارای چهار گزینه هدف‌گیری نیز هست: Knockout، Hunter، Counter و Random. این بازی همچنین تعدادی تم مختلف درون بازی ارائه کرده است که کاربر با خرید آن‌ها موسیقی و ظاهر بازی را بر اساس بازی کلاسیک Pac-Man و دیگر بازی‌های استودیو Namco مانند Galaga، Xevious و Dig Dug تغییر می‌دهد.

اگر از کاربران کنسول نینتندو سوییچ هستید، نظر خود را در خصوص این بازی با گیم پاس به اشتراک بگذارید.

فروش انواع پلی استیشن 4
منبع
IGN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا