بازی The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me معرفی شد

تریلر معرفی بازی The Devil in Me

بندای نامکو با انتشار تریلر معرفی بازی The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me اطلاعاتی در خصوص این عنوان ترسناک در اختیار مخاطبین خود قرار داد.

در حالیکه بازی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes درحال حاضر در دسترس می‌باشد و بازیکنان امکان تجربه دنیای وحشتناک این بازی را دارند، به نظر می‌رسد استودیو Supermassive Games در حال ساخت نسخه نهایی از فصل اول این سری با نام The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me است.

در قسمت چهارم فصل اول بازی House of Ashes تیزر کوتاهی از The Devil in Me به نمایش درآمد. تریلری که اخیرا از این بازی به نمایش درآمد و در ادامه می‌توانید آن را ببینید، همان تیزر است که تنها لحظاتی به آن اضافه شده است.

تریلر معرفی بازی The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me

The Devil in Me به جای پرداختن به ماورا‌طبیعه بیشتر به المان‌های ترس در دنیای واقعی پرداخته است. داستان این بازی در مورد گروهی از مستند‌سازان است که با دریافت یک دعوت‌نامه عجیب، راهی مقصدی وحشتناک می‌شوند. مقصد آن‌ها قلعه کشتار است؛ جایی که H.H. Holmes اولین قاتل سریالی آمریکا در قرن نوزدهم، قربانیان خود را در آن محل سلاخی می‌کرد.

این افراد مجبور می‌شوند برای زنده ماندن، از چالش‌هایی که میزبان مرموزشان در نظر گرفته است جان سالم به در ببرند تا در نهایت بتوانند از ساختمان خارج شوند. در این بین تصمیمات بازیکنان، که در نقش مستندسازها در بازی حضور دارند، در سرنوشت آن‌ها تأثیر مستقیم دارد و می‌تواند باعث مرگ یا نجات آن‌ها شود.

تاریخ عرضه و پلتفرم‌های مقصد این بازی هنوز مشخص نیست و مطمئنا در آینده اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر خواهد شد. با گیم پاس همراه باشید تا این اخبار را به اطلاع شما برسانیم.

در ضمن می‌توانید نظرات خود را در خصوص تریلر معرفی بازی The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “بازی The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me معرفی شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.