پشتیبانی Elden Ring از فریم‌ریت ۶۰ و رزولوشن ۴K بر روی نسل نهم

پشتیبانی Elden Ring از فریم‌ریت 60 و رزولوشن 4K

اطلاعاتی که در فروشگاه GameStop منتشر شده، نشان می‌دهد که نسخه نسل نهم Elden Ring از نرخ ۶۰ فریم‌ریت و رزولوشن ۴K پشتیبانی می‌کند.

همانطور که می‌دانید چند ماهی بیشتر تا انتشار بازی Elden Ring باقی نمانده است. به همین دلیل Bandai Namco و استودیو FromSoftware شروع به افشای جزئیات جدیدی از این بازی نموده‌اند.

بر اساس اطلاعاتی که از نسخه Collector’s Edition این بازی بر روی کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس و اس در سایت GameStop منتشر شده است، امکان انتخاب رزولوشن و فریم ریت در نسخه نسل نهم این بازی فراهم است.

به این معنی که در حالت Graphics Mode بازی الدن رینگ می‌توانید از رزولوشن ۴K بهره ببرید. در Performance Mode نیز قادر خواهید بود از گیم پلی با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه لذت ببرید.

البته موضوع پشتیبانی Elden Ring از فریم‌ریت ۶۰ و رزولوشن ۴K هنوز توسط Bandai Namco و استودیو FromSoftware رسما تأیید نشده است. اما انتظار می‌رود این ناشر و توسعه دهنده به زودی اطلاعات بیشتری در خصوص دو حالت Graphics  و Performance  بازی در اختیارمان قرار دهند.

جالب است ببینیم که در مورد کنسول ایکس باکس سری اس که از رزولوشون ۴K پشتیبانی نمی‌کند، این ویژگی بازی به چه صورت خواهد بود.

این بازی در تاریخ ۲۵ فوریه ۲۰۲۲ مصادف با ۶ اسفند ۱۴۰۰ برای پلتفرهای پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و PC عرضه خواهد شد.

اگر تریلر گیم پلی بازی Elden Ring را دیده‌اید و با این عنوان آشنا شده‌اید، می‌توانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “پشتیبانی Elden Ring از فریم‌ریت ۶۰ و رزولوشن ۴K بر روی نسل نهم” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.