چرا نینتندو نام رسمی Breath Of The Wild 2 را فاش نمی‌کند

چرا نینتندو نام رسمی Breath Of The Wild 2 را فاش نمی‌کند

با وجود نمایش تریلر این بازی در E3، نینتندو هنوز نام رسمی بازی The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild 2 را فاش نکرده است.

همانطور که می‌دانید تریلر گیم پلی بازی The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild 2 در جریان رویداد Nintendo Direct در کنفرانس E3 2021 به نمایش درآمد. این بازی که به عنوان دنباله The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild معرفی شد، یک نام رسمی دارد که هنوز توسط نینتندو اعلام نشده است.

Bill Trinen از نینتندو، در مصاحبه‌ای با وب سایت IGN گفت که نینتندو مخصوصا این بازی را ادامه نسخه قبل می‌نامد و نام رسمی آن را فاش نمی‌کند.

او در این خصوص گفت:

اگر می‌خواهید بدانید چرا ما از اعلام نام بازی خودداری می‌کنیم، باید بیشتر منتظر بمانید. این به آن دلیل است که نام‌ بازی‌های Zelda تا حدی مهم هستند. ممکن است نام اصلی بازی به اتفاقاتی که درون داستان می‌افتد اشاره داشته باشد.

او در ادامه توضیح می‌دهد که نینتندو از نام Breath of the Wild 2 برای بازی استفاده می‌کند تا بازیکنان قادر نباشند ازطریق نام آن، آنچه را که در بازی اصلی اتفاق می‌افتد را حدس بزنند.

چرا نینتندو نام رسمی Breath Of The Wild 2 را فاش نمی‌کند

The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild 2 در سال ۲۰۲۲ برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

  ویژگی‌های گرافیکی Xbox Series X و PS5 توسط انیماتور Last of Us مورد تمجید قرار گرفت

به نظر شما، با توجه به تریلری که از بازی منتشر شد، نام رسمی این بازی چه چیزی می‌تواند باشد؟ دیدگاه خود را در این خصوص با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “چرا نینتندو نام رسمی Breath Of The Wild 2 را فاش نمی‌کند” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.