سونی برای نسخه بتا آپدیت بزرگ و جدید PS5 ثبت نام می‌کند

ثبت نام نسخه بتا آپدیت بزرگ PS5

بر اساس آخرین اخبار، سونی ثبت نام برای نسخه بتا آپدیت سیستم عامل کنسول PS5 را دقیقاً مانند آنچه در مورد پلی استیشن ۴ انجام داد، آغاز کرد.

هم اکنون بازیکنان می‌توانند با ثبت‌نام برای ورود به این سیستم، از اولین افرادی باشند که نسخه‌های بتا آپدیت‌های کنسول پلی استیشن ۵ را دریافت خواهند کرد. شرکت در این طرح برای کلیه متقاضیان بالای ۱۸ سال و ساکن در کشورهای فرانسه، آلمان، بریتانیا، کانادا، آمریکا و ژاپن امکانپذیر است.

اگر شما نیز شرایط ذکر شده را دارید، می‌توانید برای ثبت نام در برنامه بتا بروزرسانی سیستم PS5 اقدام کنید. وبلاگ پلی استیشن در این خصوص توضیح می‌دهد که افرادی که برای این طرح انتخاب شوند، ایمیلی حاوی دستورالعمل نحوه دانلود نسخه بتا آپدیت سیستم عامل PS5 دریافت می‌کنند.

همچنین، این افراد بدون نیاز به ثبت نام مجدد، به مجموعه شرکت کنندگان بالقوه تست‌های بتا آپدیت‌های بعدی پلی استیشن ۵ سونی اضافه خواهند شد. علاوه بر این بازیکنانی که تحت این برنامه نسخه بتا آپدیت جدید را نصب کنند، می‌توانند بعد از پایان بتا نرم‌افزار دستگاه را به آخرین آپدیت عمومی عرضه ‌شده بازگردانند.

از ویژگی‌هایی بروزرسانی جدید سیستم عامل PS5 می‌توان به پشتیبانی این کنسول از حافظه‌های SSD اشاره کرد. اطلاعات بیشتر در این خصوص به زودی توسط سونی اعلام خواهد شد. پس با گیم پاس همراه باشید.

اولین کسی باشید که برای “سونی برای نسخه بتا آپدیت بزرگ و جدید PS5 ثبت نام می‌کند” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.