عذرخواهی بتسدا از کاربران PS5 به خاطر انحصاری بودن بازی Starfield

عذرخواهی بتسدا از کاربران PS5 به خاطر انحصاری بودن Starfield

Pete Hines رئیس بخش بازاریابی و ارتباطات جهانی بتسدا، بابت انحصاری بودن بازی Starfield از کاربران PS5 عذرخواهی کرد.

همانطور که احتمالا مطلع هستید، در جریان برگزاری رویداد Xbox and Bethesda Showcase در کنفرانس E3 2021، تریلر بازی Starfield به نمایش درآمد.

قبلا مایکروسافت اعلام کرده بود که تعدادی از بازی‌های بتسدا به صورت انحصاری برای کنسول ایکس باکس عرضه می‌شوند و این کمپانی قصد دارد با عرضه بازی‌های انحصاری، سرویس گیم پس خود را قوی‌تر کند.

بر همین اساس و همانطور که در رویداد مایکروسافت و بتسدا دیدید، بازی Starfield نیز جزء عناوین انحصاری بتسدا است. در نتیجه برای کنسول پلی استیشن عرضه نخواهد شد.

بازی نقش آفرینی استارفیلد که محصول جدید بستدا است، به گفته تاد هاوارد از نظر ساختار شبیه به The Elder Scrolls 5: Skyrim است، با این تفاوت که به جای یک فضای فانتزی در فضا اتفاق می‌افتد.

ساخت این بازی چند سال است که ادامه دارد و در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ مصادف با ۲۰ آبان ۱۴۰۱ برای پلتفرم‌های PC، ایکس باکس سری ایکس و سری اس عرضه خواهد شد.

اخیرا پیت هاینز، رئیس بخش بازاریابی و ارتباطات جهانی بتسدا در مصاحبه اخیر خود با وب سایت گیم اسپات، از کاربران کنسول پلی استیشن عذرخواهی کرد و گفت که می‌داند انحصاری بودن استارفیلد بر روی ایکس باکس برای آنها ناامیدکننده است، اما کاری در این زمینه نمی‌تواند انجام دهد.

  بازی های ژانویه 2022 ایکس باکس گیم پس اعلام شدند

هاینز در این خصوص گفت: “عذرخواهی می‌کنم، چون واقعا کار خاصی از دستم برنمی‌آید و مطمئنم که این شرایط برای شما ناراحت‌کننده است.”

نظر شما در این خصوص چیست؟ آیا شما از آن دسته کاربرانی هستید که از شنیدن این خبر ناراحت و ناامید شدید؟

اولین کسی باشید که برای “عذرخواهی بتسدا از کاربران PS5 به خاطر انحصاری بودن بازی Starfield” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.