لانچ تریلر بازی Forza Horizon 5 منتشر شد

لانچ تریلر بازی Forza Horizon 5

با توجه به  اینکه نسخه Premium بازی Forza Horizon 5 فردا عرضه می‌شود، استودیو Playground Games لانچ تریلر این بازی را منتشر کرد.

مجموعه فورزا هورایزن در بین بازی‌های ریسینگ، یکی از پرطرفدارترین آن‌ها محسوب می‌شود. به نظر می‌رسد عنوان جدید این فرنچایز یعنی Forza Horizon 5 بهترین عنوان این مجموعه خواهد بود و به همین دلیل بسیاری از بازیکنان منتظر عرضه آن هستند.

این بازی بزرگ‌ترین و متنوع‌ترین عنوان در بین بازی‌های فورزا هورایزن خواهد بود و حالا تریلر روز عرضه آن توسط مایکروسافت به نمایش درآمده است.

تریلر روز عرضه بازی Forza Horizon 5

طبق اخباری که پیش از این اعلام شده بود، آن دسته از بازیکنانی که نسخه Premium این بازی را خریداری کنند، چهار روز زودتر از انتشار رسمی بازی یعنی در تاریخ ۶ نوامبر که مصادف است با ۱۵ آبان، به فورزا هورایزن ۵ دسترسی خواهند داشت.

همانطور که احتمالا تاکنون مطلع شده‌اید، Forza Horizon 5 در مکزیک جریان خواهد داشت و علاوه بر تنوع بی‌نظیری از ماشین‌ها مسابقات زیادی نیز از قبیل آف‌رود، خیابانی، کراس کانتری و .. برای بازیکنان تدارک دیده است.

یکی از جالب‌ترین بخش‌های بازی، مد Event Lab آن خواهد بود. در این حالت ابزاری برای طراحی بازی در اختیار بازیکنان خواهد بود. در ایونت لب بازیکنان قادر خواهند بازی خود را بسازند و قوانین خود را برای آن وضع کنند.

  Aqua Shift رنگ جدید کنترلر ایکس باکس مایکروسافت رونمایی شد

بازی Forza Horizon 5 در تاریخ ۹ نوامبر مصادف با ۱۸ آبان برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و PC عرضه خواهد شد.

اولین کسی باشید که برای “لانچ تریلر بازی Forza Horizon 5 منتشر شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.