تریلر معرفی اپراتور Doc در بازی Rainbow Six Extraction

تریلر معرفی اپراتور Doc در Rainbow Six Extraction

یوبیسافت با نمایش یک تریلر به معرفی اپراتور Doc در بازی Rainbow Six Extraction پرداخت و قابلیت‌های او را به نمایش گذاشت.

همانطور که احتمالا در جریان هستید، اخیرا یوبیسافت به معرفی اپراتورهای مختلف بازی رینبو سیکس جدید خود پرداخت است. در همین راستا، اینبار تریلر معرفی Doc یا دکتر را منتشر کرده است تا طرفداران این بازی با قابلیت‌های این اپراتور بیشتر آشنا شوند.

تریلر معرفی اپراتور Doc در بازی Rainbow Six Extraction

Doc همانند اپراتور Finka به واسطه داشتن یک Stim Pistol دارای قابلیت احیا کردن هم تیمی‌های خود است. البته توانایی‌های داک یا دکتر به اندازه فینکا گسترده نیست، اما بسیار کاربردی و ایده‌آل است.

به نظر می‌رسد در تریلرT تنها بخشی از ویژگی‌های داک به نمایش گذاشته شده است. چرا که در بازی Rainbow Six Siege این اپراتور با استفاده از پیستول خود قادر بود سلامت دیگر اپراتورها را تا Max Health افزایش دهد.

علاوه بر این، دقت شلیک پراتور Doc با افزایش فاصله کاهش نمی‌یابد. بنابراین داک می‌تواند از دورترین فاصله به هم تیمی‌های خود خود شلیک کرده و آن‌ها را نجات دهد.

بازی Rainbow Six Extraction در ژانویه ۲۰۲۲ برای پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، گوگل استادیا و PC در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

اولین کسی باشید که برای “تریلر معرفی اپراتور Doc در بازی Rainbow Six Extraction” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.