معرفی اپراتور جدید بازی Rainbow Six Extraction با انتشار یک تریلر

تریلر معرفی Finka اپراتور بازی Rainbow Six Extraction

کمپانی یوبیسافت با انتشار یک تریلر به معرفی اپراتور جدید بازی Rainbow Six Extraction به نام Finka و قابلیت‌های آن پرداخت.

هرچه به تاریخ انتشار Rainbow Six Extraction نزدیک‌تر می‌شویم، یوبیسافت اطلاعات بیشتری از این بازی را در اختیار طرفداران آن قرار می‌دهد. در همین راستا، این کمپانی با انتشار یک تریلر به معرفی اپراتور فینکا و نمایش قابلیت‌های آن پرداخت.

این اپراتور با اتکا به نانوبات‌ها خدمات مختلفی به هم تیمی‌های خود ارائه می‌دهد و آن‌ها را برای پیشروی در برابر دشمنان پشتیبانی و تقویت می‌کند. می‌توانید با مهارت‌های او در تریلر زیر آشنا شوید.

تریلر معرفی اپراتور Finka بازی Rainbow Six Extraction

با فعال شدن نانوبات‌های فینکا، سلامت هم تیمی‌های او افزایش پیدا می‌کند. علاوه بر این سرعت حرکت و دقت نشانه‌گیری آن‌ها نیز بیشتر می‌شود. او همچنین می‌تواند هم تیمی‌های زخمی و به زمین افتاده خود را درمان کرده و آنها را به مبارزه بازگرداند.

طبق اطلاعاتی که تریلر معرفی Finka در اختیارمان قرار می‌دهد، این‌ها تنها بخشی از قابلیت‌های این اپراتور روسی است. بنابراین به نظر می‌رسد فینکا ویژگی‌های دیگری نیز دارد که احتمالا بعدا معرفی خواهند شد.

یادآور می‌شویم که بازی Rainbow Six Extraction در تاریخ ۲۲ ژانویه مصادف با ۲ بهمن برای پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس و سری اس، ایکس باکس وان، گوگل استادیا و PC منتشر خواهد شد.

اولین کسی باشید که برای “معرفی اپراتور جدید بازی Rainbow Six Extraction با انتشار یک تریلر” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.