نمایش نحوه تعامل با حیوانات در تریلر جدید بازی Far Cry 6

تریلر نحوه تعامل با حیوانات در بازی Far Cry 6

در تریلر جدیدی که اخیرا از Far Cry 6 منتشر شده است، نحوه تعامل با حیوانات در این بازی را به نمایش گذاشته شده است.

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار جدیدترین عنوان از مجموعه فار کرای، یوبیسافت به تدریج اطلاعات بیشتری از این بازی را در اختیار طرفداران قرار می‌دهد.

از آنچه تاکنون از این بازی منتشر شده است، دریافته‌ایم که Far Cry 6 هم مانند بقیه عناوین مجموعه فار کرای دارای جزئیات و تعاملات ظریفی است که بازیکنان را هرچه بیشتر جذب جهان بازی می‌کند. در تریلر جدیدی که توسط یکی از کاربران یوتیوب با نام Cycu1 منتشر شده است، یکی از این جزئیات زیبا که نحوه تعامل با حیوانات بازی است را می‌بینیم.

تریلر نمایش نحوه تعامل با حیوانات در بازی Far Cry 6

در تریلر منتشر شده حیواناتی مثل سگ، اسب، خروس، کروکدیل و … دیده می‌شود که بازیکنان می‌توانند این حیوانات را رام کنند. به عبارتی بازیکنان قادر خواهند بود از دوستی با حیوانات به نفع خود استفاده کرده و با کمک آنها دشمنان را نابود کنند.

به عنوان مثال سر دشمنان را با یک توله سگ گرم کنند یا از حمله خروس یا هر حیوان دیگری به آنها استفاده کرده و با شلیک کردن آنها را بکشند.

بازی Far Cry 6 در تاریخ ۷ اکتبر مصادف با ۱۵ مهر ماه برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، گوگل استیدیا و PC منتشر خواهد شد.

به نظر می‌رسد این ویژگی بازی برای آن دسته از بازیکنانی که به حیوانات علاقمند هستند، بسیار جالب توجه و جذاب باشد. اگر شما هم از آن دسته از طرفداران هستید، نظر خود را در خصوص حضور انواعی مختلفی از حیوانات در این بازی را با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “نمایش نحوه تعامل با حیوانات در تریلر جدید بازی Far Cry 6” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.