بازی های ایکس باکس لایو گلد نوامبر ۲۰۲۱ معرفی شدند

بازی های ایکس باکس لایو گلد نوامبر ۲۰۲۱

لیست بازی های ایکس باکس لایو گلد که در ماه نوامبر ۲۰۲۱ به صورت رایگان در اختیار مشترکین این سرویس قرار خواهد گرفت، از سوی مایکروسافت اعلام شد.

بر همین اساس و طبق آخرین اطلاعات در وب سایت شرکت Microsoft، اولین بازی که در نوامبر ۲۰۲۱ در سرویس ایکس باکس لایو گلد قرار خواهد گرفت، بازی Moving Out است. مشترکین قادر خواهند بود از تاریخ ۱ تا ۳۰ نوامبر مصادف با ۱۰ آبان تا ۲۰ آذر این بازی را دانلود و از تجربه آن لذت ببرند. در این بازی کوآپ بازیکنان می‌بایست با همکاری یکدیگر در کمترین زمان ممکن یک خانه را تخلیه نمایند.

عنوان بعدی یعنی Kingdom Two Crowns از تاریخ ۱۶ نوامبر تا ۱۵ دسامبر مصادف با ۲۵ آبان الی ۲۴ آذر در Xbox Live Gold قرار می‌گیرد. در این بازی جذاب قادر خواهید بود در نقش یک پادشاه در ژاپن فئودال، قلمرو پادشاهی خود را بسازید و به کشورگشایی بپردازید.

سومین بازی که Rocket Knight است از اول نوامبر به مدت ۱۵ روز در اختیار کاربران ایکس باکس لایو گلد خواهد بود. Rocket Knight پانزده سال بعد از مجموعه پرطرفدار Sparkster شرکت سگا ساخته شد و یکبار دیگر شخصیت‌های محبوب بازیکنان را به دنیای گیم آورد.

  همه بازی‌هایی که با نرخ 120 فریم بر ثانیه روی PS5 اجرا می‌شوند

Lego Batman 2 DC Super Heroes آخرین عنوان از بازی‌های گلد در نوامبر ۲۰۲۱ است. این بازی از ۱۶ نوامبر مصادف با ۲۵ آبان، تا پایان این ماه در دسترس است تا بازیکنان به کمک کاراکترهای دوست داشتنی این بازی به نجات Gotham از دست Joker و Luthor بپردازند.

بازی های ایکس باکس لایو گلد نوامبر ۲۰۲۱

بازی‌هایی که قرار است در ماه نوامبر در اختیار مشترکین سرویس ایکس باکس لایو گلد قرار گیرد به صورت خلاصه به شرح زیر است:

  • بازی Moving Out از ۱ تا ۳۰ نوامبر
  • بازی Kingdom Two Crowns از ۱۶ نوامبر تا ۱۵ دسامبر
  • بازی Rocket Knight از ۱ تا ۱۵ نوامبر
  • بازی Lego Batman 2 DC Super Heroes از ۱۶ تا ۳۰ نوامبر

می‌توانید تا فرصت باقی است با خرید گیفت کارت ایکس باکس اشتراک Xbox Live Gold خود را تهیه کرده و از تجربه بازی‌های جذابی که در اختیارتان قرار گرفته نهایت استفاده را ببرید.

اولین کسی باشید که برای “بازی های ایکس باکس لایو گلد نوامبر ۲۰۲۱ معرفی شدند” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.