نمایش تریلر گیم پلی Death Stranding Director’s Cut – اخبار گیمزکام ۲۰۲۱

تریلر گیم پلی Death Stranding Director's Cut گیمزکام 2021

در جریان برگزاری مراسم افتتاحیه گیمزکام ۲۰۲۱، تریلر جذابی از گیم پلی بازی Death Stranding Director’s Cut به نمایش درآمد.

این تریلر که به عنوان حسن ختام Gamescom Opening Night Live پخش شد، ویژگی‌های جدید و جذابی از این بازی را به نمایش گذاشت. ویژگی‌هایی مانند Evolved Stabilizers که به سم امکان سقوط بی‌خطر از صخره‌های بلند را می‌دهد، یا Cargo Catapultها که ربات‌هایی که محموله‌های بزرگ و سنگین را جابجا می‌کنند و Buddy Bot که وظیفه جایجایی سم را بر عهده دارند.

تریلر گیم پلی بازی Death Stranding Director’s Cut گیمزکام ۲۰۲۱

همانطور که در تریلر بازی مشاهده کردید، در نسخه کارگردان بازی Death Stranding علاوه بر فضاهای جدید و خاص و چالش‌های متنوع‌تر نسبت به نسخه اصلی بازی، شاهد تنوع اسلحه‌ها و مکان‌های جدید نیز هستیم.

خالی از لطف نیست یادآوری کنیم که نسخه کارگردان بازی دث استرندینگ به صورت انحصاری برای کنسول نسل نهمی  پلی استیشن ۵ عرضه خواهد شد و بر همین اساس شامل بهبودهای گرافیکی زیادی خواهد بود. همچنین این نسخه از بازی از فرم ریت ۶۰ و رزولوشن ۴K پشتیبانی می‌کند.

این بازی مورد انتظار که لانچ تریلر آن به زودی منتشر می‌شود، در تاریخ ۲۴ سپتامبر مصادف با ۲ مهر عرضه خواهد شد. علاوه بر این، لانچ تریلر این بازی توسط خود هیدئو کوجیما تدوین می‌شود.

اولین کسی باشید که برای “نمایش تریلر گیم پلی Death Stranding Director’s Cut – اخبار گیمزکام ۲۰۲۱” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.