تریلر معرفی ریبوت بازی Saints Row منتشر شد – اخبار گیمزکام ۲۰۲۱

تریلر معرفی ریبوت Saints Row گیمزکام 2021

در جریان برگزاری مراسم افتتاحیه گیمزکام ۲۰۲۱، نسخه ریبوت بازی Saints Row با انتشار یک تریلر تماشایی معرفی شد.

شاید در جریان باشید که استودیو Volition اخیرا اخباری در خصوص ساخت ریبوت بازی Saints Row منتشر کرده بود. تا اینکه این بازی که یک ریبوت تمام عیار از Saints Row است به عنوان اولین نمایش در Gamescom Opening Night Live معرفی شد.

تریلر معرفی ریبوت بازی Saints Row در گیمزکام ۲۰۲۱

این بازی که با نسخه اصلی کاملا متفاوت است، چهار شخصیت اصلی دارد. a.k.a. The Boss که قهرمان داستان بازی است و سه شخص دیگر که هر کدام متعلق به یکی از سه جناح قدرتمندی هستند که کنترل شهر را به دست دارند.

این چهار نفر که از سرکوب شدن و امر و نهی شنیدن خسته شده‌اند، گرد هم می‌آیند و گروه جدیدی به نام The Saints تشکیل می‌دهند. اتفاقات داستان در شهری خیالی به نام Santo Ileso با الهام از شهرهای جنوب غربی آمریکا جریان دارد. Santo Ileso یک شهر بزرگ و منحصر به فرد با نقشه‌های متنوع و مناطق مختلف است.

Saints Row علاوه بر اینکه به صورت کوآپ نیز قابل بازی است، دارای قابلیت شخصی سازی بالایی برای پرتاگونیست بازی، وسایل نقلیه و همه بازیکنان است.

  لانچ تریلر بازی Chivalry 2 منتشر شد

بازی Saints Row در تاریخ ۲۵ فوریه مصادف با ۶ اسفند برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد.

اولین کسی باشید که برای “تریلر معرفی ریبوت بازی Saints Row منتشر شد – اخبار گیمزکام ۲۰۲۱” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.