اولین تریلر گیم پلی بازی eFootball به صورت رسمی منتشر شد

اولین تریلر گیم پلی بازی eFootball

به عنوان بخشی از رویداد گیمزکام ۲۰۲۱ کونامی اولین تریلر گیم پلی نسخه جدید بازی eFootball که عنوان جدید PES است را به نمایش گذاشت.

با توجه به اینکه این بازی در اواخر سال جاری عرضه خواهد شد، کونامی جزئیاتی از این بازی را در اختیار طرفداران گذاشت و اولین تریلر گیم پلی آن را منتشر کرد.

تریلر گیم پلی eFootball

این تریلر شش دقیقه‌ای به بخش‌های مختلف بازی از جمله کنترل توپ، سیستم دوربین جدید، بهبود برخوردهای فیزیکی و موارد دیگر می‌پردازد. این ویژگی‌های eFootball در زمان عرضه در دسترس نخواهند بود و در آپدیت‌های پس از عرضه در دسترس قرار خواهند گرفت.

به عنوان مثال قابلیت‌هایی از جمله سیستم Sharp Kick، سیستم جدید ضربه‌زنی به توپ، پشتیبانی از ویژگی‌های دوال سنس PS5 و بسیاری از بخش‌های دیگر بازی هنگام عرضه در دسترس نخواهند بود.

کونامی در این خصوص می‌گوید:

برای اینکه بازیکنان هرچه زودتر به eFootball دسترسی داشته باشند، این بازی را با تعداد محدودی از تیم‌ها و حالت‌ها عرضه خواهیم کرد.

در زمان انتشار بازی، تنها ۹ تیم لایسنس‌شده در eFootball حضور خواهند داشت و لیگ‌های آنلاین و کراس‌پلی در اواسط پاییز به بازی اضافه خواهند شد. مسترلیگ و کریر مد نیز در زمستان به عنوان بسته‌های الحاقی جدا به بازیکنان فروخته می‌شوند.

به نظر می‌رسد عنوان جدید ای فوتبال در ابتدای عرضه بیشتر شبیه یک دمو ساده خواهد بود و با ارائه بروزرسانی‌ها به مرور تکمیل خواهد شد.

اولین کسی باشید که برای “اولین تریلر گیم پلی بازی eFootball به صورت رسمی منتشر شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.