اخباراخبار بازی

وجود Summons DLC در شوکیس گیم‌پلی Final Fantasy 7 Remake

گیم پلی نسخه بازسازی فاینال فانتازی 7، Summons DLC را به نمایش می‌گذارد

Chocobo Chick, Carbuncle, Cactuar سه DLC Summons Materia برای شخصیت Cloud و مهمانی‌اش در Final Fantasy 7 Remake هستند.

Square Enix دنباله کوتاهی از گیم‌پلی بازی Final Fantasy ۷ Remake را منتشر کرده است. در شوکیس این گیم پلی، summon هایی از DLC این بازی با نام‌های Chocobo Chick, Carbuncle, Cactuar مشاهده می‌شود.

فراموش نکنید که هر سه مورد، اختصاصی DLC نیستند. در غرب، Chocobo Chick با پیش سفارش بازی قابل دسترس است. Carbuncle نیز رتبه اول Class Edition و Digital Deluxe Edition است. Cactuar نیز در هر Deluxe Edition ای موجود است. در ژاپن هر DLC summon در یک فروشگاه اختصاصی قابل پیش سفارش نیست و راه آسانی برای گرفتن هر سه مورد وجود ندارد. اگرچه ممکن است بی رحمانه باشد ولی این مسئله در ژاپن کاملا معمول است. بنابراین افرادی که همه موارد را بخواهند باید چند بار بازی را خریداری کنند و احتمالا بعد از برداشتن DLC code ها، نسخه های اضافی بازی را به فروش خواهند رساند.

فاینال فانتازی ۷ ریمیک در دهم آپریل بر روی پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد. بنا به گفته Square Enix این بازی تا آپریل ۲۰۲۱ میلادی برای این کنسول انحصاری خواهد بود. مطمئنا همه ما مشتاقانه منتظر انتشار سریع این بازی هستیم، اگر شما از طرفداران این بازی هستید، فراموش نکنید که گیم پاس را برای خواندن آخرین اخبار دنبال کنید.

۰/۵ (۰ نظر)
منبع
Dualshockers
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌تونین این مطلب رو هم مطالعه کنید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن