اخباراخبار کنسول‌های بازیپلتفرم‌هانینتندو

نینتندو سوئیچ لایت نسخه Coral فروردین ماه در غرب توزیع خواهد شد

نینتندوی آمریکا اعلام کرد که نسخه نینتندو سوئیچ لایت نسخه Coral در ماه فروردین بعد از عرضه در ژاپن در غرب عرضه خواهد شد.

نینتندو به تازگی نام تجاری جدید خود Nintendo Switch Lite color را در رنگ های متنوع برای عرضه در ژاپن معرفی کرده است. این دستگاه در چهار رنگ عرضه خواهد شد و تنها کنسول تمام یک رنگی از این خانواده خواهد بود که عرضه خواهد شد. به تازگی نینتندو آمریکا اعلام کرد که این کنسول به غرب نیز راه خواهد یافت ولی برای خرید آن در آمریکا باید یک ماه دیگر نیز صبر کرد.

در ژاپن این کنسول در اسفندماه عرضه خواهد شد و تقریبا یک ماه بعد برای بقیه کشورهای غربی نیز در دسترس خواهد بود و قیمت آن ۱۹۹.۹۹ دلار است. به نظر می‌رسد این کنسول از نظر سخت افزاری تغییر چندانی نداشته و تغییر آن صرفا بصری است. کنسول های دستی Nintendo Switch Lite نسخه قابل حمل‌تر Nintendo Switch است. این کنسول‌ها کوچک‌تر هستند و کنترلر آن یکپارچه‌تر است.

بد نیست نگاهی به معرفی این محصول در توییتر نیز بیاندازیم:

توئیتر معرفی نینتندو لایت نسخه Coral در غرب

شیوع ویرووس کرونا در حال حاضر باعث ایجاد مشکلاتی برای نینتندو در زمینه تولید و حمل محصولات به ژاپن شده است. اگر چه نینتندو به این مسئله اشاره نکرده است ولی اثرات آن قابل مشاهده و درک است. ممکن است پخش و انتقال کنسول‌های نینتندو به دلیل شیوع ویروس به سراسر جهان با وقفه و یا مشکل مواجه شود. به هرحال در حال حاضر این ویروس در تمام دنیا مسائل مختلف را تحت شعاع قرار داده است. نظرات و دیدگاه خود را در این زمینه با ما در گیم پاس در میان بگذارید. از شنیدن آن انرژی میگیریم.

  لیست بازی‌های گوگل استیدیا همزمان با انتشار
۰/۵ (۰ نظر)
منبع
Dualshockers
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌تونین این مطلب رو هم مطالعه کنید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن