نسخه کنسول بازی Hades معرفی شد – اخبار E3 Xbox Bethesda Showcase

معرفی نسخه کنسول Hades در E3 2021

در جریان برگزاری رویداد Xbox and Bethesda Showcase در کنفرانس E3 2021، نسخه کنسولی بازی تحسین شده و موفق Hades معرفی شد.

حتما به خاطر دارید که Supergiant Games اعلام کرد بعد از یک انتشار موفق بر روی کنسول نینتندو سوییچ و همچنین پی سی، نسخه کنسول بازی Hades نیز منتشر خواهد شد. حالا سوپرجاینت گیمز در رویداد مشترک ایکس باکس و بتسدا به این وعده خود جامه عمل پوشاند و نسخه ایکس باکس و پلی استیشن این بازی را با انتشار تریلری که در ادامه آن را برایتان آپلود کردیم، معرفی نمود.

تریلر نسخه ایکس باکس و پلی استیشن بازی Hades در E3 2021

در بازی هیدیس، بازیکنان در قالب Zagreus پسر Hades خدای جهان در یونان باستان، در تلاش هستند از دنیای زیرین فرار کرده و خود را به سطح زمین برسانند. در این راه هم باید با انواع دشمنان مبارزه کرده و از موانع بیشماری از جمله گدازه‌های Asphodel و قهرمانان Elysium عبور کنند. البته Zagreus هم در این راه پر فراز و نشیب تنها نیست و از انواع قدرت‌ها و سلاح‌ها بهره برده است.

بازی Hades علاوه بر سبک هک اند اسلش (hack and slash) بی عیب و نقص، به خاطر روایت داستانی بی‌نظیرش هم مورد تحسین زیادی قرار گرفته است و تاکنون بیش از ۵۰ جایزه مختلف نیز دریافت نموده است.

این بازی از تاریخ ۱۳ آگوست ۲۰۲۱ مصادف با ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد. علاوه بر این، Hades از زمان انتشار بر روی سرویس گیم پس در اختیار خواهد بود.

اولین کسی باشید که برای “نسخه کنسول بازی Hades معرفی شد – اخبار E3 Xbox Bethesda Showcase” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.