بازی Forza Horizon 5 معرفی شد – اخبار E3 Xbox Bethesda Showcase

معرفی بازی Forza Horizon 5 در E3 2021

در جریان برگزاری رویداد Xbox and Bethesda Showcase در کنفرانس E3 2021، بازی Forza Horizon 5 توسط Playground Games معرفی شد.

مدتها است که شایعات زیادی در خصوص بازی مورد انتظار Forza Horizon 5 بر سر زبان‌ها است. طرفداران بازی‌های ریسینگ آرکید بالاخره شاید معرفی رسمی این بازی در E3 2021 بودند.

تریلر معرفی بازی Forza Horizon 5 در E3 2021

همانطور که در تریلر معرفی این بازی مشاهده کردید، فورزا هورایزن ۵ در مکزیک جریان است و مکان‌های زیادی از صحرا تا ساحل و جنگل در بازی دیده می‌شود.

در Forza Horizon 5 بازیکنان شاهد حالت‌ها و ایونت‌های جذابی خواهند بود. علاوه بر این، Forza Horizon 5 یک حالت مولتی پلیر بتل رویال خواهد داشت که برای بازیکنان بسیار جذاب است.

به گفته Playground Games، فورزا هورایزن ۵ متنوع‌ترین و بزرگ‌ترین جهان باز در میان نسخه‌های مختلف مجموعه Forza Horizon را دارد و از لحاظ جلوه‌های بصری، زیباترین نسخه است.

بازی Forza Horizon 5 در تاریخ ۹ نوامبر ۲۰۲۱ مصادف با ۱۸ آبان ۱۴۰۰ برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس و سری اس، ایکس باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد. این بازی نیز از زمان انتشار در سرویس ایکس باکس گیم پس در دسترس قرار می‌گیرد.

اولین کسی باشید که برای “بازی Forza Horizon 5 معرفی شد – اخبار E3 Xbox Bethesda Showcase” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.