بازی جنگ ستارگان LEGO در گیمزکام ۲۰۲۱ حضور خواهد داشت

حضور بازی جنگ ستارگان LEGO در گیمزکام 2021

جف کیلی مجری مراسم گیمزکام ۲۰۲۱ تأیید کرد که بازی جنگ ستارگان LEGO با نام LEGO Star Wars: The Skywalker Saga در این رویداد حضور خواهد داشت.

همانطور که تاکنون مطلع شده‌اید، رویداد Gamescom Opening Night Live در تاریخ ۲۵ آگوست مصادف با ۳ شهریور ساعت ۲۲ به وقت ایران به مدت ۲ ساعت برگزار خواهد شد.

در آستانه برگزاری این مراسم، جف کیلی مجری این مراسم در توییتر اعلام کرد که طرفداران سری لگو شاهد نمایش جذابی از بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga خواهند بود.

حضور بازی جنگ ستارگان LEGO در گیمزکام 2021

عنوان لگو جنگ ستارگان اولین بار در مراسم E3 2019 معرفی شد و قرار بود در بهار ۲۰۲۱ منتشر شود اما تاخیر خورد. چندی بعد استودیو Traveller’s Tales توسعه دهنده این عنوان در توییتر رسمی خود مجددا خبر تاخیر عرضه LEGO Star Wars: The Skywalker Saga را اعلام کرد و تأیید نمود که زمان انتشار دقیق آن در اولین زمان ممکن، به طرفداران اعلام خواهد شد.

به نظر می‌رسد بالاخره قرار است طرفداران این بازی در گیمزکارم ۲۰۲۱ نمایش مفصلی از آن را تماشا کنند. گفته می‌شود این بازی به قدری بلندپروازانه است که در آن به داستان تمامی ۹ اپیزود فیلم‌های استار وارز پرداخته شده است. هر قسمت بازی شامل پنج ماموریت است که بازیکنان می‌توانند آنها را به ترتیب پشت سر بگذارند یا هر یک را به صورت جداگانه بازی کنند.

  تاخیر بازی لگو جنگ ستارگان با نام LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

همچنین در اپیزودهای بازی، بازیکنان می‌توانند به مکان‌های خاطره‌انگیز و کلاسیک سری فیلم‌های جنگ ستارگان از جمله Tatooine ،Coruscant ،Jakku Endor و بسیاری دیگر رفته و به ماجراجویی بپردازند.

علاوه بر این‌ها، در LEGO Star Wars: The Skywalker Saga بیش از ۳۰۰ کاراکتر قابل بازی وجود دارد. هم کاراکترهایی که از نیروی فورس بهره می‌گیرند و توسط آنها می‌توان کمبوهایی از حملات سبک و سنگین را اجرا کرد، و هم Blasterهایی که از سیستم نشانه‌گیری سوم‌ شخص استفاده می‌کنند.

در انتها یادآوری می‌کنیم بازی لگو جنگ ستارگان با عنوان LEGO Star Wars: The Skywalker برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و سری اس، نینتندو سوییچ و پی سی در دست ساخت قرار دارد.

با ما همراه باشید تا جدیدترین نمایش این عنوان جذاب را بعد از مراسم Gamescom 2021 در گیم پاس ببینید.

اولین کسی باشید که برای “بازی جنگ ستارگان LEGO در گیمزکام ۲۰۲۱ حضور خواهد داشت” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.