تاخیر بازی لگو جنگ ستارگان با نام LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

تاخیر مجدد بازی لگو جنگ ستارگان در بهار 2021

انتشار بازی لگو جنگ ستارگان با نام LEGO Star Wars: The Skywalker Saga که قرار بود در بهار ۲۰۲۱ منتشر شود، یکبار دیگر تاخیر خورد.

با وجود اینکه تاریخ دقیقی برای انتشار بازی جدید لگوی جنگ ستارگان اعلام نشده بود، استودیو Traveller’s Tales توسعه دهنده این عنوان در توییتر رسمی خود اعلام کرد که تاریخ دقیق عرضه LEGO Star Wars: The Skywalker Saga در اولین زمان ممکن، به طرفداران این بازی اعلام خواهد شد.

این استودیو در توییت مذکور گفت که برای ساخت و توسعه بزرگترین و بهترین بازی لگویی که تاکنون ساخته شده، نیاز به زمان بیشتری است.

تاخیر مجدد بازی لگو جنگ ستارگان در بهار 2021

گفته می‌شود این بازی به قدری بلندپروازانه است که در آن به داستان تمامی ۹ اپیزود فیلم‌های استار وارز پرداخته شده است. هر قسمت بازی شامل پنج ماموریت است که بازیکنان می‌توانند آنها را به ترتیب پشت سر بگذارند یا هر یک را به صورت جداگانه بازی کنند.

همچنین در اپیزودهای بازی، بازیکنان می‌توانند به مکان‌های خاطره‌انگیز و کلاسیک سری فیلم‌های جنگ ستارگان از جمله Tatooine ،Coruscant ،Jakku Endor و بسیاری دیگر رفته و به ماجراجویی بپردازند.

علاوه بر این‌ها، در LEGO Star Wars: The Skywalker Saga بیش از ۳۰۰ کاراکتر قابل بازی وجود دارد. هم کاراکترهایی که از نیروی فورس بهره می‌گیرند و توسط آنها می‌توان کمبوهایی از حملات سبک و سنگین را اجرا کرد، و هم Blasterهایی که از سیستم نشانه‌گیری سوم‌ شخص استفاده می‌کنند.

  تصویری از نسخه Collector's Edition بازی Dying Light 2 لو رفت

در انتها یادآوری می‌کنیم بازی لگو جنگ ستارگان با عنوان LEGO Star Wars: The Skywalker برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و سری اس، نینتندو سوییچ و پی سی در دست ساخت قرار دارد.

با گیم پاس همراه باشید تا در آینده اخبار هیجان انگیز بیشتری در خصوص این بازی جذاب با شما به اشتراک بگذاریم. ضمنا می‌توانید نظرات خود را نیز در خصوص این عنوان با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “تاخیر بازی لگو جنگ ستارگان با نام LEGO Star Wars: The Skywalker Saga” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.