افزایش فریم ریت Watch Dogs Legion بر روی PS5 با بروزرسانی آتی این بازی

افزایش فریم ریت Watch Dogs Legion روی PS5 با بروزرسانی آتی

بر اساس گفتگوی یکی از اعضای یوبیسافت با وب سایت Reddit، بازی Watch Dogs Legion به زودی با دریافت یک بروزرسانی برای پلی استیشن ۵، با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه بر روی این کنسول نسل نهمی اجرا خواهد شد.

با وجود اینکه تاریخ دقیقی برای انتشار این بروزرسانی اعلام نشده، این سخنگوی آگاه Ubisoft گفت که قابلیت مذکور در دست توسعه است و تاریخ دقیق عرضه آن در اخبار آتی این کمپانی به اطلاع طرفداران خواهد رسید.

لازم به ذکر است که این پچ بروزرسانی تنها برای کنسول نسل نهم سونی در دست ساخت می‌باشد و این بازی برای کنسول پلی استیشن ۴ نرخ فریم ریت بیشتری دریافت نخواهد کرد.

Watch Dogs Legion در حال حاضر بر روی PS5 با نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود و از پشتیبانی کامل قابلیت ری تریسینگ برخوردار است.

همانطور که می‌دانید بازی Watch Dogs Legion در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و سری اس در دسترس می‌باشد. علاوه بر این بخش آنلاین این بازی نیز در ماه گذشته برای علاقمندان منتشر شد.

اگر مایل هستید اطلاعات بیشتری در خصوص این بازی به دست آورید، می‌توانید نقد و بررسی بازی پرطرفدارWatch Dogs Legion را در مجله اینترنتی گیم پاس مطالعه کنید.

اولین کسی باشید که برای “افزایش فریم ریت Watch Dogs Legion بر روی PS5 با بروزرسانی آتی این بازی” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.