تریلر اعلام زمان بتا عمومی بازی Back 4 Blood – اخبار Summer Game Fest

تریلر اعلام زمان بتا عمومی Back 4 Blood

در جریان برگزاری مراسم افتتاحیه رویداد Summer Game Fest 2021، ضمن نمایش تریلر کوتاهی از بازی Back 4 Blood زمان بتا عمومی این عنوان اعلام شد.

استودیو Turtle Rock در این مراسم تریلر جدیدی از جانشین معنوی بازی Left 4 Dead و اثر دیگری از سازندگان این بازی، یعنی Back 4 Blood را به نمایش گذاشت. بعد از بتا موفقی که این بازی کوآپ ماجراجویی و زامبی محور دقیقا بعد از معرفی داشت، این استودیو یک بتا عمومی دیگر نیز برای آن در نظر گرفته است که زمان آن با نمایش تریلر بازی در افتتاحیه سامر گیمز فست، اعلام شد.

در ادامه تریلر منتشر شده را تماشا کنید.

تریلر اعلام زمان بتا عمومی بازی Back 4 Blood

بر اساس اطلاعات منتشر شده در تریلر، تاریخ بتا زودهنگام این بازی مختص آن دسته از کاربرانی که بازی را پیش خرید کرده باشند، از تاریخ ۵ تا ۹ آگوست مصادف با ۱۴ تا ۱۸ مرداد خواهد بود. بتای عمومی بازی نیز از چند روز بعد یعنی ۱۲ تا ۱۶ آگوست مصادف با ۲۱ تا ۲۵ مرداد برگزار می‌شود.

لازم به توضیح است که بتای زودهنگام و بتای عمومی، هردو بر روی پلتفرم‌های مقصد بازی بک ۴ بلاد یعنی کنسول‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس و سری اس، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و همچنین PC در دسترس خواهد بود.

  شباهت حالت جدید زمان دار فورتنایت به بازی Among Us

در پایان یادآور می‌شویم که بازی مورد انتظار Back 4 Blood در تاریخ ۱۲ اکتبر ۲۰۲۱ مصادف با ۲۰ مهر ۱۴۰۰ عرضه خواهد شد.

اگر از طرفداران این بازی کوآپ چهار نفره هستید و منتظرید به همراه دوستانتان با زامبی‌های پرشمار آن بجنگید، نظرات خود را در خصوص این عنوان ترسناک با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “تریلر اعلام زمان بتا عمومی بازی Back 4 Blood – اخبار Summer Game Fest” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.