اخباراخبار بازی

Krypt مورتال کامبت ۱۱ بسیار جذاب است

با وجود خسته کننده بودن سیستم تصادفی، Krypt در مورتال کامبت 11 بسیار جذاب است

فروش انواع گیفت کارت پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

مورتال کامبت Krypts خیلی بیشتر از باز کردن ساده Screen ها و پول‌های نقد است. Krypts مورتال کامبت ۱۱ یک بازی اکشن سوم شخص است که یک سورپرایز در نسل مورتال کامبت محسوب می‌شود.

Krypt مورتال کامبت ۱۱ در جزیره شنگ سونگ Shang Tsung انجام می‌شود – یک لوکیشن آشنا برای علاقه‌مندان به مورتال کامبت. من به عنوان یک مسافر مرموز در جزیره به دنبال آیتم‌های پنهان و اسرارآمیز هستم.

فقط چند قدم که در جزیره شنگ سونگ رفتم و اولین یادگاری مورتال کامبت ۱۱ رو پیدا کردم: چکش شائو کان (Shao Kahn). با این ابزار جدید چندین دیوار اطرافم رو خورد کردم. راهروی کوچک، باز شاخه‌ای به مسیرهای جدیده. این مورتال کامبت Krypt است. این مکان جایی است که کوین‌های بدست آمده از حالت‌های مختلف سخت بازی شما در اینجا خرج می‌شود اما این یک بازگشت هوشمندانه به تاریخ مورتال کامبت است.

همانطور که در جزیره به گردش می‌پرداختم، حیاط معروفی که شنگ سونگ (Shang Tsung) و راهبان او به تماشای اولین مسابقات یا تورنومنت مورتال کامبت رو تماشا می‌کنند، کشف کردم و حالا در کنار مجسمه‌های Raiden, Goro و Sonya Blade هستم.

Krypt مورتال کامبت ۱۱ در طول زمان باز می‌شود. قبل از اینکه از کوین‌ها و مابقی ارزها بیرون بیام چندین ساعت اکتشاف را انجام دادم. بیش از یک بار احساس کردم که می توانم از مکان های جدیدی برای کشف بیرون بیام و حتی مواردی را پیدا کردم که پشت پازل‌ها و یا یک راهرو از دست رفته پنهان شده‌اند.

Krypt مورتال کامبت 11

این یک سفر نوستالوژیک برای علاقه‌مندان به مورتال کامبت است. نه تنها من نیزه Scorpion یا چشم بند Kenshi رو جمع آوری کردم، من دور خاطرات اولین بازی مبارزه‌ایم میچرخیدم. مرحله خندق از اولین مورتال کامبت در Krypt مورتال کامبت ۱۱ بسیار برجسته و خلاقانه است.

  Geras شخصیت جدید در Mortal Kombat 11

مهم نیست که اکتشاف این جزیره چقدر سرگرم کننده است، در نهایت من از جمع آوری کوین خارج میشم. بدون توانایی باز کردن قفسه سینه و جستجو برای کلیدهای تصادفی اسکلت، هرگز تحم مرغ پنهان Reptile Easter را که پشت یکی از درب‌های پایانی قفل شده را ندیدم و نمیبینم.

حتی با بروزرسانی انجام شده در برج ها زمان (Tower Times), من برای بدست آوردن کلیدها نیازمند شانس یودم. درهایی که قصد بازکردن آنها را داشتم نیازمند قلبها, تکهای روح و سکه بود و درصورت نبود اینها آن در تا ابد بسته میماند. برای اینکه Krypt را بازی کنم مجبور به ترک Krypt هستم و این موضوع باعث کم شدن سرعت لحظات است.

مورتال کامبت ۱۱ یک مینیاتوری Metroidvania را در دنیای Mortal Kombat ایجاد کرد که یک یادآوری است که سری جدید چه حسی می‌تواند داشته باشد حتی زمانی که این قسمت را در نوستالوژیک بازی شود.

اما اگر من نتوانم دوباره به زمان گذشته برگردم، خوشحال بودم که بازهم چند ساعتی به زمان قدیم بچگی خودم بازگشتم. زمانی که مورتال کامبت ۱۲ عرضه شود، احتمالا نسخه ۱۱ خسته کننده و کار نیمه تمام من را در Krypt به یاد نخواهد آورد. [نشستن] در زیرزمین, نگه داشتن دکمه آپرکات و تماشای سرنگونی آواتار خواهرم در تیغ‌های پیکسل شکل طور را به خاطر خواهم داشت.

شما هم اگر تجربه بازی کردن Krypt را در مورتال کامبت ۱۱ دارید، از بازی کردن دست نگه دارید و تجربیات خود را با گیم پاس و خوانندگانش در بخش دیدگاه‌های همین مطلب به اشتراک بگذارید.

  Call Of Duty: Modern Warfare یک پلی لیست 1v1 به نقشه مورد علاقه طرفداران اضافه کرده است
۱/۵ (۱ نظر)
فروش انواع پلی استیشن 4
منبع
Polygon

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا