اخباراخبار بازیایکس باکسپلتفرم‌هاپلی استیشن

آخرین بروزرسانی Need for Speed Heat امکان نوسازی ماشین شما را می‌دهد

قرار است پمپ بنزین‌ها ناجی شما باشند

فروش انواع گیفت کارت پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

نید فور اسپید هیت در آخرین به روزرسانی خود یک تغییر بسیار موثر و جالب به بازی اضافه کرده‌است. از این به بعد با رانندگی در داخل یک پمپ بنزین، صدمات ظاهری ماشین شما تعمیر خواهد شد.

از زمان انتشار بازی، بسیاری از کاربران در مورد پمپ بنزین‌های داخل بازی متعجب بودند و دلیل وجود آن‌ها را درک نمی‌کردند. اگر پلیس‌ها درون بازی به شما ضربات زیادی وارد کنند ممکن است ماشین شما صدمه ببیند و از کار بیافتد. حالا با وجود این پمپ بنزین‌ها دیگر نباید نگران این مورد باشید.

پلیس‌ها تنها در طول شب در حالت open-world game دنبال شما خواهند بود. در این زمان شما قادر هستید از پمپ بنزین استفاده کنید. البته باید توجه کنیم که اکثر نواقصی که در طول شب یا روز در طول مسابقات خیابانی بر روی ماشین به وجود می‌آیند به سادگی از بین نخواهند رفت. بنابراین باز هم پمپ بنزین ایده خوبی است.

حتی ممکن است دوست داشته باشید بعد از یک ریس و قبل از شروع رویداد بعدی، دستی به سر روی ماشین خود بکشید. این مسئله هم با توجه به پمپ بنزینها قابل اجرا است. بنابراین به نظر می‌رسد باید از توسعه دهندگان بازی ممنون باشیم.

تغییرات دیگری هم با این به روزرسانی جدید به بازی اضافه شده‌اند. نام یکی از این به روزرسانی ها driving wheel support است که مربوط به چرخ‌های مخصوص ریسینگ است. به گفته Ghost Games آنها این بازی را با هفت نوع از چرخ‌های محبوب ریسینگ آزمایش کردند و چند مورد دیگر هم ممکن است در آینده اضافه شود.

  دانلود دیتای بازی Nioh 2 برای PS4

Need for Speed Heat همچنین بخش chat wheel نیز خواهد داشت که بر پایه Need for Speed Payback ساخته شده است. بازیکنان از این طریق قادر خواهند بود به همدیگر پیام‌های سریع بدهند، مثل دنبالم بیا و یا نیروی کمکی نیاز دارم. بنابراین نیازی به گفتگوی صوتی نیست. علاوه بر این به زودی بازیکنان قادر خواهند بود تمام بخش‌های نقشه Palm City را آزاد کنند. اما برای این کار باید ۴.۹۹ دلار بپردازند.

اگرچه واقعا به روزرسانی جدید خوب بود اما به نظر می‌رسید جای خلاقیت بیشتری خالی است. این بازی در هشتم نوامبر بر روی پلی استیشن ۴، ویندوز و ایکس باکس وان منتشر شد. نظر شما راجع به این نسخه جدید چیست؟ آیا Need for Speed Heat را امتحان کردید؟ به نظرتان جای چه عناصری خالی است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

فروش انواع پلی استیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌تونین این مطلب رو هم مطالعه کنید
بستن
دکمه بازگشت به بالا