اخباراخبار کنسول‌های بازیپلتفرم‌هانینتندو

کمپانی نینتندو انتظار دارد که کنسول سوئیچ عمر بیشتری در بازار فروش داشته باشد

کمپانی نینتندو فکر می‌کند که راه‌های متفاوت زیادی برای توسعه آینده کنسول‌ها وجود دارد.

فروش انواع گیفت کارت پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

کنسول‌های نینتندو معمولا چرخه کوتاهی در بازار دارند. عمر آنها در بازار کنسول‌ها معمولا بین پنج تا شش سال است، پس از آن جانشین موفق آنان قله را فتح خواهد کرد. در ماه مارچ کنسول نینتندو سوئیج وارد چهارمین سال خود در بازار خواهد شد، اگر بخواهیم مانند همیشه در مورد نینتندو فکر کنیم باید انتظار داشته باشیم که این کنسول به آخرهای عمر کاری خود نزدیک شود، البته ممکن هم هست این چنین نباشد.

در مصاحبه اخیری که با Q&A Session انجام شده رئیس شرکت نینتندو Shuntaro Furukawa اعلام کرد که این کمپانی ژاپنی کنسول نینتندو را به عنوان کنسولی متفاوت می‌بیند. بنابراین با توجه به طبیعت دوگانه‌اش (منظور استفاده به صورت کنسول دستی و خانگی است) انتظار می‌رود این کنسول عمر بیشتری نسبت به دیگر محصولات این شرکت داشته باشد:

نینتندو سوئیچ قرار است برای سه سال دیگر نیز در بازار بماند. ما در مورد این کنسول جور دیگری فکر می‌کنیم و فکر می‌کنیم از کنسول‌های دیگری که قبلا عرضه کرده‌ایم متفاوت است. علاوه بر این ما مدل پرچم دار خود از این کنسول Nintendo Switch Lite را در بازار داریم که فقط به صورت دستی قابل بازی است. این به بازیکنان اجازه می‌دهد کنسولی را انتخاب کنند که با سبک زندگی شان همخوانی داشته باشد. Shuntaro Furukawa

او در ادامه اضافه کرد:

  پچ 1.3 بازی Marvel's Avengers بیش از هزار مشکل بازی را برطرف خواهد کرد

نینتندو در حال فکر بر روی راه‌های متفاوتی برای آینده توسعه کنسول‌های بازی است.

البته در حال حاضر تمرکز این کمپانی روی رشد درست کنسول نینتندو سوئیچ است، کاری که با انتشار نرم افزاری جدیدی سخت در حال انجام آن هستند. او همچنین عنوان کرد:

نرم افزار نیز بسیار مهم است. بنابراین در کوتاه مدت Nintendo Switch install همچنان به گسترش خود ادامه خواهد داد. ما باید توجه زیادی را به این موضوع منعطف کنیم. با قرار دادن تمرکز اصلی بر روی این کنسول احساس می‌کنیم می‌توانیم چرخه سخت افزاری طولانی تری نیز نسبت به کنسول‌های قبلی نینتندو داشته باشیم.

این کنسول در حال حاضر بیش از ۵۲ میلیون نسخه در سراسر جهان به فروش رسانده است، بنابراین خبری از کسادی بازار نینتندو نمی‌توانید ببینید. بنابراین عجیب نیست که این کمپانی فکر کند که هنوز از عمر کنسولشان باقی مانده است. Furukawa در مصاحبه خود عنوان کرد که احتمال کند شدن فروش نینتندو سوئیچ با عرضه کنسول‌های نسل جدید بسیار کم است.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا نینتندو را به عنوان یک کمپانی پیشرو قبول دارید؟ نظرات خود را با ما و دیگر کاربران مشتاق گیم پاس در میان بگذارید.

فروش انواع پلی استیشن
منبع
Gamingbolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا