تریلر معرفی بازی Kirby and the Forgotten Land در نینتدو دایرکت

معرفی Kirby and the Forgotten Land در نینتدو دایرکت

در جریان برگزاری رویداد نینتندو دایرکت ماه سپتامبر، بازی جذاب دیگری به نام Kirby and the Forgotten Land با نمایش یک تریلر معرفی شد.

بسیاری از طرفداران کنسول نینتندو سوییچ Kirby صورتی و بامزه را می‌شناسند. حالا این شخصیت جذاب یکبار دیگر با عنوان اکشن ماجراجویی سه بعدی Kirby and the Forgotten Land در سال ۲۰۲۲ بازمی‌گردد.

تریلر معرفی Kirby and the Forgotten Land در نینتندو دایرکت

کربی در این بازی قدم به سرزمینی متروک می‌گذارد و به کشف رمز و راز تمدن فراموش شده آن می‌پردازد. در تریلر معرفی Kirby and the Forgotten Land یک دنیای جهان باز شبیه بازی Super Mario Odyssey را می‌بینیم.

کربی در این دنیای سه بعدی به صورت آزادانه حرکت می‌کند و با استفاده از توانایی‌های قدیمی و آشنای خود مثل پریدن، معلق شدن و بلعیدن دشمنان، با آنها مبارزه می‌کند. Kirby با خوردن دشمنان توانایی‌های آنان را به دست می‌آورد. به عنوان نمونه وقتی یک مخالف شمشیر به دست خود را می‌بلعد، تبدیل به کربی شمشیرباز می‌شود.

یادآوری می‌کنیم که Kirby and the Forgotten Land در بهار سال ۲۰۲۲ برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. به گفته نینتندو به زودی اطلاعات بیشتری از این عنوان جذاب در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

اولین کسی باشید که برای “تریلر معرفی بازی Kirby and the Forgotten Land در نینتدو دایرکت” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.