بازی های دسامبر ۲۰۲۱ پلی استیشن پلاس معرفی شدند

بازی های دسامبر 2021 پلی استیشن پلاس

بازی های دسامبر ۲۰۲۱ پلی استیشن پلاس معرفی شدند تا در آخرین ماه سال پرفراز و نشیب ۲۰۲۱، مشترکین این سرویس بازی‌های جذابی را تجربه کنند.

کمپانی سونی در جدیدترین بروزرسانی بلاگ پلی استیشن اعلام کرد که در آخرین ماه سال ۲۰۲۱ سه بازی پرطرفدار در اختیار کاربران PlayStation Plus قرار می‌گیرد. این سه بازی برای دو کنسول PS4 و PS5 در دسترس قرار می‌گیرند. این درحالیکه است که علاقمندان به کنسول واقعیت مجازی پلی استیشن نیز سه بازی دریافت خواهند کرد.

کدام بازی ها در دسامبر ۲۰۲۱ بر روی سرویس پلی استیشن پلاس قرار می‌گیرند؟

اولین عنوان، بازی هک اند اسلش کوآپ Godfall: Challenger Edition است که بر روی پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ در دسترس کاربران این سرویس خواهد بود.

نسخه Challenger Edition بازی گادفال، شامل سه حالت Lightbringer ،Dreamstones و Ascended Tower of Trials است. هر سه این مودها محتویات پایان بازی هستند. در این بازی قادر خواهید بود در حالت کوآپ، با حداکثر دو بازیکن دیگر یک تیم تشکیل داده و به ماجراجویی در جهان این بازی بپردازید.

Lego DC Super-Villains عنوان دیگری است که بر روی نسل هشتم پلی استیشن یعنی PS4 بر روی PS Plus قرار می‌گیرد. بازیکنان با دریافت این عنوان به دنیای لگویی آن پا می‌گذارند و  با ماجراهای آن روبرو می‌شوند.

  بازی Doom Eternal با یک تریلر جدید از داستان و گیم پلی ما را به جهنم می‌برد

عنوان بعدی بازی Mortal Shell است که برای کاربران کنسول PS4 در سرویس پلی استیشن پلاس قرار می‌گیرد. مورتال شل یک عنوان نقش آفرینی اکشن است که به صورت سینگل پلیر در دسترس بازیکنان خواهد بود.

بازی‌های پلی استیشن VR

همانطور که احتمالا مطلع هستید، از ماه گذشته و به مناسبت ۵ سالگی PlayStation VR سه عنوان واقعیت مجازی نیز به PS Plus اضافه شد.

بر همین اساس، مشترکین PS Plus قادر خواهند بود در دسامبر ۲۰۲۱ به سه عنوان کنسول واقعیت مجازی پلی استیشن یا پلی استیشن VR دسترسی داشته باشند؛ بازی The Persistence در کنار دو بازی The Walking Dead: Saints & Sinners – Standard Editionو Until You Fall.

به صورت خلاصه در ماه دسامبر خواهیم داشت:

  • Godfall: Challenger Edition برای PS5 و PS4
  • Lego DC Super-Villains برای PS4
  • Mortal Shell برای PS4
  • The Persistence برای PSVR
  • The Walking Dead: Saints & Sinners – Standard Edition برای PSVR
  • Until You Fall برای PSVR

لازم است یادآوری کنیم که این بازی‌ها از تاریخ ۷ دسامبر مصادف با ۱۶ آذر تا ۳ ژانویه ۲۰۲۲ مصادف با ۱۳ دی ۱۴۰۰ در دسترس مشترکین خواهند بود.

بازی های دسامبر 2021 پلی استیشن پلاس

اگر هنوز موفق به عضویت در سرویس پلی استیشن پلاس نشده‌اید، می‌توانید با خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس مشترک این سرویس شوید و از تجربه بازی‌هایی که در اختیارتان خواهد بود، نهایت لذت را ببرید.

اولین کسی باشید که برای “بازی های دسامبر ۲۰۲۱ پلی استیشن پلاس معرفی شدند” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.