تصویر هنری ریمیک بازی Resident Evil 4 لو رفت

تصویر هنری ریمیک بازی Resident Evil 4

گفته می‌شود تصویری که صداپیشه وسکر در توییتر به اشتراک گذاشته است، تصویر هنری نسخه ریمیک بازی Resident Evil 4 است.

این تصویر که احتمالا محرمانه بوده است، به سرعت از روی فضای مجازی پاک شد. اما پیش از پاک شدن، کاربری به نام BewareCreepyVAs@ از آن اسکرین شات تهیه کرده بود. به نظر می‌رسد این عکس کاراکتر وسکر را در بخش Separate Ways بازی Resident Evil 4 remake نشان می‌دهد.

این کاربر در توییت دیگری مدعی شد که دی‌سی داگلاس (DC Douglas) همان صداپیشه آلبرت وسکر، تصاویر مذکور را از طریق دایرکت توییتر برای چند کاربر دیگر فرستاده است. البته از آنها خواسته که عکس‌ها را با کسی به اشتراک نگذارند.

بعد از اینکه پست BewareCreepyVAs@ سرو صدای زیادی به پا کرد و مورد توجه قرار گرفت، داگلاس اکانت توییتر خود را به طور کلی پاک کرد.

تصویر هنری ریمیک بازی Resident Evil 4

وب سایت VGC که برای اولین بار این خبر را منتشر کرده است، برای اطلاعات بیشتر در خصوص صحت و سقم تصویر هنری ریمیک بازی Resident Evil 4 با کپکام مکاتبه نموده است. با اینکه هنوز پاسخی از کپکام دریافت نشده، اما این رسانه قول داده به محض دریافت خبر رسمی، آن را با خوانندگان خود به اشتراک بگذارد.

اگر از طرفداران مجموعه رزیدنت اویل باشید، حتما به خاطر دارید که ساخت نسخه ریمیک بازی Resident Evil 4 در سال ۲۰۱۸ توسط استودیو M-Two به رهبری عضو ارشد سابق پلاتینیوم گیمز، تاتسویا مینامی (Tatsuya Minami) شروع شد.

درباره استودیو M-Two نیز باید بگوییم که برخی سازندگان دو بازی Metal Gear Rising و Bayonetta 2 در آن مشغول به کار هستند. اما کپکام سال گذشته نقش این استودیو را در ساخت رزیدنت اویل ۴ ریمیک کمرنگ کرد.

این کمپانی ترجیح داد بیشتر کار ساخت این بازی را به عهده تیم سازنده سری Resident Evil و Devil May Cry بسپارد. احتمالا به همین دلیل انتشار این بازی با تاخیر انجام خواهد شد.

می‌توانید نظرات و دیدگاه‌های خود را در خصوص تصویر منتشر شده از بازی Resident Evil 4 remake با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “تصویر هنری ریمیک بازی Resident Evil 4 لو رفت” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.