بازی Resident Evil Village بیش از ۴.۵ میلیون نسخه فروش داشته است

فروش بیش از 4.5 میلیون نسخه Resident Evil Village

بر اساس آخرین اخبار و گزارشات، فروش بازی Resident Evil Village از ۴.۵ میلیون نسخه گذشت.

حدود یک ماه پیش بود که اعلام شد فروش بازی Resident Evil Village از مرز ۴ میلیون نسخه عبور کرده است. حالا در جدیدترین اخبار در خصوص این بازی، کپکام اعلام کرد که فروش این بازی ۵۰۰ هزار نسخه بیشتر شده و تا کنون ۴.۵ میلیون نفر با خرید بازی Resident Evil Village این عنوان موفق را تجربه کرده‌اند.

می‌دانید که Resident Evil 8 در تاریخ ۷ می مصادف با ۱۷ اردیبهشت برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس و سری اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، پی‌سی و گوگل استیدیا عرضه شد. طبق اعلام کپکام، ۴.۵ میلیون نسخه فروش این بازی مربوط به فروش دیجیتالی و فیزیکی در خرده فروشی‌ها و فروشگاه‌ها است.

به نظر می‌رسد این موفقیت بازی و استقبالی که از آن شده است، باعث شده کپکام به فکر انتشار یک بسته الحاقی برای رزیدنت اویل ویلیج بیافتد. البته هنوز مشخص نیست که این بسته الحاقی داستان نسخه هشتم رزیدنت اویل یا همان ویلیج را گسترش خواهد داد یا داستان مستقلی را روایت خواهد کرد.

همانطور که احتمالا می‌دانید، Resident Evil Village بعد از Resident Evil 7: biohazard اتفاق می‌افتد. در این بازی Ethan Winters را می‌بینیم که به دنبال نجات دختر خود قدم به روستایی در اروپا می‌گذارد. وینتر در این راه علاوه بر مبارزه با Lycanها، باید با چهار لرد یا ارباب که همگی آنها تحت فرمان مادر میراندا هستند نیز مقابله کند.

  بازی های سپتامبر ۲۰۲۱ سرویس پلی استیشن پلاس معرفی شدند

اگر موفق به تجربه این بازی جذاب و پرطرفدار شده‌اید، نظرات خود را در خصوص آن با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “بازی Resident Evil Village بیش از ۴.۵ میلیون نسخه فروش داشته است” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.