اخباراخبار بازیایکس باکسپلتفرم‌هاپلی استیشنتریلر بازیویدئو

مروری بر خلاصه داستان Resident Evil 7 با انتشار یک ویدیو

در آستانه انتشار Resident Evil Village داستان پرمخاطره نسخه قبل این بازی را مرور کنید

فروش انواع گیفت کارت پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

در آستانه انتشار بازی Resident Evil Village، کپکام با انتشار یک ویدیو به مرور خلاصه داستان Resident Evil 7 پرداخت.

طرفداران Ethan Winters که در سال ۲۰۱۷ در بازی Resident Evil 7 برای اولین بار با این شخصیت آشنا شدند، به زودی یکبار دیگر و اینبار در Resident Evil Village به همراه او به ماجراجویی خواهند پرداخت.

حضور این شخصیت در نسخه هشتم رزیدنت اویل از چند جهت قابل توجه است. این اولین باری است که بعد از کریس ردفیلد در نسخه پنجم و ششم بازی، قهرمان اصلی داستان در دو نسخه پی در پی حضور دارد. نکته بعدی اینکه ایتن وینترز در Resident Evil 7 به شخصیت محبوبی در بین بازیکنان تبدیل نشد. به هر حال کپکام قول داده کاراکتر ایتن را کاملا بهبود دهد تا اینبار کاربران بتوانند ارتباط خوبی با او برقرار کنند.

حالا که به عرضه Resident Evil Village نزدیک شدیم و همه منتظریم ببینیم ایتن در این بازی چطور شخصیت‌پردازی شده، کپکام با انتشار تریلری آنچه در Resident Evil 7 گذشت را مرور کرده است. با وجود اینکه این تریلر به جزئیات بازی نمی‌پردازد، ولی هر آنچه برای تجربه Village به آن نیاز داریم، برایمان مرور می‌کند. در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید.

ویدیو خلاصه داستان بازی Resident Evil 7

یادآوری می‌کنیم که بازی مورد انتظار Resident Evil Village در تاریخ ۷ می مصادف با ۱۷ اردیبهشت ماه برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس وسری اس و PC عرضه خواهد شد.

نظر خود را در خصوص ویدیو منتشر شده با ما و دیگر همراهان گیم پاس به اشتراک بگذارید.

فروش انواع پلی استیشن 4
منبع
GamingBolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌تونین این مطلب رو هم مطالعه کنید
بستن
دکمه بازگشت به بالا