اخباراخبار بازیایکس باکسپلتفرم‌هاپلی استیشن

کیفیت قابل قبول Resident Evil Village روی کنسول های نسل هشتم

کپکام از کیفیت بازی بر روی ایکس باکس وان و PS4 رضایت دارد

فروش انواع گیفت کارت پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

به گفته سویوشی کاندا تهیه کننده Resident Evil Village، این بازی با کیفیت قابل قبول و راضی کننده‌ای بر روی کنسول های نسل هشتم ارائه می‌شود.

وقتی سال گذشته از Resident Evil Village رونمایی شد، کپکام آن را به عنوان یک بازی انحصاری برای نسل نهم معرفی کرد. در آن زمان این بازی یکی از معدود بازی‌هایی بود که به صورت بین نسلی منتشر نمی‌شد.

اما بعد از مدتی، وقتی شایعات و اخبار زیادی در این خصوص بر سر زبان‌ها افتاد، سرانجام کپکام تأیید کرد که این بازی برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و PS4 نیز عرضه می‌گردد.

در این زمان بود که نگرانی‌های زیادی در خصوص چگونگی اجرای اثری که برای دستگاه‌های قدرتمند نسل نهم ساخته شده بر روی کنسو‌های نسل هشتم، به وجود آمد. و این سوال پرسیده شد که چرا کپکام چنین تصمیمی گرفت.

سویوشی کاندا (Tsuyoshi Kanda)، تهیه کننده Resident Evil Village در مصاحبه خود با وب سایت IGN به این سؤال پاسخ داد.

به گفته کاندا، اگرچه این بازی با درنظرگرفتن توانایی سخت‌افزاری کنسول‌های نسل جدید طراحی شده است، اما کپکام تنها به دلیل رضایت از کیفیت این بازی بر روی کنسول‌های PS4 و ایکس باکس وان چنین تصمیمی گرفته است. در غیر این صورت، Resident Evil Village برای نسل هشتم منتشر نمی‌شد.

این تهیه کننده اضافه کرد که رزیدنت اویل ۸ از ابتدا برای عرضه برای نسل نهم طراحی شده بود، اما برای اینکه بازیکنان بیشتری به آن دسترسی داشته باشند، کپکام شروع به آزمون و خطا کرد. در نهایت نیز موفق شد محصولی با کیفیت و راضی کننده را برای نسل هشتم آماده کند.

  اینفینیتی وارد اکانت بیش از 70هزار متقلب بازی Call of Duty Warzone را بن کرد

در پایان یادآور می‌شویم که بازی مورد انتظار Resident Evil Village در کمتر از یک هفته دیگر و در تاریخ ۷ می مصادف با ۱۷ اردیبهشت برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، پی سی و استیدیا عرضه خواهد شد.

فروش انواع پلی استیشن 4
منبع
GamingBolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌تونین این مطلب رو هم مطالعه کنید
بستن
دکمه بازگشت به بالا