بازی های نوامبر ۲۰۲۱ سرویس پلی استیشن پلاس معرفی شدند

بازی های نوامبر 2021 پلی استیشن پلاس

طبق آخرین اخبار، بازی‌های ماه نوامبر ۲۰۲۱ سرویس پلی استیشن پلاس معرفی شدند. مشترکین این سرویس به یک بازی PS5 و دو بازی PS4 و اینبار سه بازی PSVR دسترسی خواهند داشت.

همانطور که سونی در بلاگ پلی استیشن اعلام کرد است، در نوامبر شش بازی جذاب و پرطرفدار در دسترس مشترکین پلی استیشن پلاس قرار می‌گیرد.

اولین عنوان بازی مولتی پلیر First Class Trouble است که بر روی پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ در دسترس کاربران این سرویس خواهد بود. در این عنوان، بازیکن می‌بایست با همکاری یا تقابل با دیگر بازیکنان خود را از یک کشتی تفریحی نجات دهد.

Knockout City بازی دیگری است که بر روی هر دو کنسول نسل هشتم و نهم پلی استیشن در PlayStation Plus قرار می‌گیرد. این بازی که شبیه ساز ورزش داج بال (ورزشی شبیه به بازی وسطی) است، یک عنوان اکشن چندنفره است و برای طرفداران این ورزش جذاب خواهد بود.

عنوان بعدی بازی Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning است که برای کاربران کنسول PS4 در سرویس پلی استیشن پلاس قرار می‌گیرد. این بازی نقش آفرینی در واقع ریمستر عنوان اصلی است که برای کنسول PS3 منتشر شده بود.

در ادامه، مشترکین PS Plus قادر خواهند بود به سه عنوان کنسول واقعیت مجازی پلی استیشن یا پلی استیشن VR دسترسی داشته باشند. اولین عنوان بازی جذاب و پرطرفدار The Walking Dead: Saints and Sinners است که در کنار دو بازی The Persistence و Until You Fall که آنها هم حال و هوای هیجان انگیزی را برای کاربران پلی استیشن VR خلق می‌کنند، به سرویس پلاس اضافه می‌شود.

  نسخه نسل بعد بازی Control حاشیه ساز شد

به صورت خلاصه در ماه نوامبر خواهیم داشت:

  • بازی First Class Trouble برای PS5 و PS4
  • بازی Knockout City برای PS5 و PS4
  • بازی Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning برای PS4
  • بازی The Walking Dead: Saints and Sinners برای PSVR
  • بازی The Persistence برای PSVR
  • بازی Until You Fall برای PSVR

این بازی‌ها از تاریخ ۲ نوامبر مصادف با ۱۱ آبان در دسترس مشترکین خواهند بود. لازم به ذکر است که سه بازی اول تا ۶ دسامبر مصادف با ۱۵ آذر و سه بازی PSVR تا ۳ ژانویه مصادف با ۱۳ دی در اختیار کاربران می‌باشند.

بازی های نوامبر 2021 پلی استیشن پلاس

اگر هنوز موفق به تجربه بازی‌های ماه اکتبر پلی استیشن پلاس نشده‌اید، می‌توانید با خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس اشتراک این سرویس را تهیه کرده و از زمان باقیمانده نهایت استفاده را ببرید.

اولین کسی باشید که برای “بازی های نوامبر ۲۰۲۱ سرویس پلی استیشن پلاس معرفی شدند” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.